Через велику кількість пропозицій на ринку і захмарного цінника на «хороші» моделі диванів в спеціалізованих магазинах, виникає питання, як вибрати не найдорожчий, але надійний диван для повсякденного використання? Давайте розбиратися.

Даний матеріал написаний з представником одного з великих магазинів меблів в Україні і СНД.

Я відразу позначу, що в матеріалі піде мова про дивани для віталень або кухонь, специфіка полягає в тому, що якщо диван знаходиться у вітальні, то він стає місцем громадського користування, саме тому правильний вибір дуже важливий.

На що потрібно звернути увагу відразу?

Люди іноді забувають, що тренди і популярність країни виробника постійно змінюються.

Так наприклад, сьогодні поступово розмивається різниця між вітчизняними виробниками та іноземними. Сьогодні італійські меблі – це не пік досконалості, а меблі вироблені в Україні не вважається чимось неякісним.

Порада майбутньому покупцеві, оцінюйте каркас, оббивку і наповнювач.

Зрозуміло, що ви не зможете дізнатися достеменно про матеріал оббивки, але якість швів неодмінно дасть зрозуміти про який «як» йдеться.

Ми згадали каркас, насправді, це практично найважливіша частина в попередньому виборі дивана, тому що хороший міцний каркас для дивана у вітальні (обрати можна на сайті surgut.unik-mebel.ru) повинен витримувати всіх ваших гостей і не псувати нерви вам якимись проблемами, що виникають по ходу справи.

Наприклад у нас на сайті surgut.unik-mebel.ru продаються дивани з різними видами каркасів.

Є найдешевші з каркасом з ДСП, є міцні моделі з металокаркас і є дивани з каркасом з натурального дерева. Якщо стоїть питання якості, а не ціни, то краще всього вибирати диван з каркасом з натурального дерева, так як він буде легкий, надійний і стильний.

З відносно недорогих моделей є дивани з металевим каркасом, вони дуже надійні, але мають деякі недоліки у вигляді ваги вироби та обмеження по за механізмами.

Наповнювач повинен бути виконаний з пінополіуретану не нижче 25 щільності або ж пружинного блоку.

Звертайте увагу на тканину, вона не повинна бути занадто тонка, найімовірніше, вона дешева.

Якщо щось трапиться виробник зобов’язаний повернути гроші.
За ГОСТом гарантія на м’які меблі становить 18 місяців, кожен виробник повинен давати мінімум півтора роки гарантії. Наприклад, недавно до нас звернулися наші клієнти у яких порвалася оббивка з еко-шкіри на дивані, ми зробили повне обслуговування дивана і поміняли оббивку на оббивку з оновленої версії цієї моделі.