Найважливішими етапами облаштування приміщень різного типу є грамотний вибір і правильна установка міжкімнатних дверей. Вони повинні не тільки забезпечувати ізоляцію приміщень, бути практичними та функціональними, але і вписуватися в стилістику оформлення простору, гармоніювати з обробкою і предметами інтер’єру і створювати затишок в кімнатах. Сьогодні виробники пропонують широкий вибір дверей, що дозволяє будь-якому власникові нерухомості підібрати оптимальний варіант відповідно до дизайну приміщення, фінансових можливостей та власних уподобань.

Різновиди дверей

Якщо косметичний ремонт в приміщеннях можна виконувати досить часто, в залежності від стану кімнати або просто настрою її власників, то дверні блоки зазвичай встановлюються надовго. Тому при виборі цих предметів інтер’єру слід враховувати всі нюанси.

Двері повинні бути:

 • міцними;
 • довговічними;
 • зручними;
 • стійкими до впливів зовнішнього середовища;
 • естетичними.

Попит мають дизайнерські межкомнатные двери, зовнішній вигляд яких дозволяє оформити об’єкт людям з різними запитами.

Як правило, всі дверні прорізи в приміщенні оформляються однотипними полотнами, виготовленими з одного матеріалу і виконаними в однаковому стилі. Сьогодні можна підібрати продукцію різних типів.

Конструктив

Залежно від способу відкривання випускається декілька видів виробів:

 • Розпашні. Це – найбільш звичний всім тип дверей, зустрічається, як правило, в будь-якій квартирі. Дверний блок складається з коробки та одного або двох полотен. Такі предмети інтер’єру відрізняються надійністю, міцністю і тривалим експлуатаційним ресурсом. У споживача є можливість вибору продукції з широкого модельного ряду. Однак розсувні двері мають один суттєвий недолік: вони крадуть вільний простір, що буває критичним в малогабаритних приміщеннях.
 • Розсувні. Двері-купе закріплюються на напрямних. Рух полотен (одного або двох) здійснюється паралельно стіні. Такий спосіб оформлення дверного отвору дозволяє істотно заощадити місце в кімнаті й створити в ній затишок. Розсувні двері часто монтуються для зонування простору.
 • Складні («гармошки»). Як правило, такі конструкції встановлюються в широких дверних отворах. Стулки з’єднані між собою системою шарнірів. Компактні двері відмінно вписуються в інтер’єри різних приміщень.
 • «Невидимки». Двері з прихованими коробом і петлями відрізняються відсутністю лиштви та карнизів. У закритому положенні таке полотно стає продовженням стіни, що дозволяє вирішувати різні дизайнерські завдання. Двері можуть бути оброблені шпалерами, покриті фарбою або штукатуркою, декоровані панелями й т.д.

Матеріал

Те, з чого виготовлені міжкімнатні двері, значною мірою визначає їх споживчі та експлуатаційні характеристики.

Варіантів виробів пропонується безліч. Двері можуть бути виготовлена ​​з:

 • масиву дерева різних порід, в тому числі, екзотичних;
 • шпону, яким декорується, як правило, полотно з деревинно-стружкової плити;
 • пластика;
 • скла (різного виду);
 • металопластику;
 • ламінованого МДФ.

Така різноманітність продукції дозволяє підібрати виріб на сайті https://dorum.ua/ для оформлення інтер’єрів, декорованих в різних стильових концепціях: від класики й бароко до лофту і хай-теку.

Дизайн

При виборі продукції важливе значення має колірне рішення, бо двері повинні гармоніювати з іншими складовими інтер’єру. Зазвичай відтінок вибирається залежно від тону підлогового покриття, меблів або облицювання стін.

Дверні полотна можуть відрізнятися не тільки кольором, але й оформленням. Споживачеві пропонуються різні варіанти: глухі або зі вставками, фільончасті або щитові, гладкі або різьблені. Дуже прикрашають інтер’єр вироби зі скляними прорізами, або, наприклад, двері з фрезеруванням.

Варіантів оформлення дверних прорізів – безліч. Широкий асортимент продукції дає можливість зробити приміщення стильним і затишним.