Сучасні пральні в залежності від виконуваних ними функцій можуть істотно відрізнятися один від одного своїми масштабами і використовуваним обладнанням. Поділяються такі підприємства на пральні самообслуговування і професійні пральні.

Якщо вас цікавить професійна пральня в Києві, то переходите по посиланню і звертайтеся в пральню “Пральний Дім Київ”, де виконують якісну прання хімчистку для комерційних підприємств.

Професійна пральня відрізняється тим, що тут все процеси виконуються автоматично, без участі людини. Тут використовується високопродуктивне обладнання. У професійних пралень працюють з великими обсягами білизни і легко можуть випрати навіть дуже великі речі.

У професійної пральні Ваші речі не тільки якісно виперуть, висушать і пропрасувати, а й зроблять їх дезінфекцію, а також відбілювання. В роботі тут використовують тільки спеціалізовані чистячі і миючі засоби.

Устаткування професійних пралень

Пральні самообслуговування оснащуються напівпрофесійними машинами (ландромат), які здатні обробити за один раз не більше 5-10 кг білизни. У професійних пралень використовується більш продуктивне обладнання. Це машини, легко справляються з 20 кг білизни і навіть більше. За одну зміну вони витримують до 200 циклів прання.

Професійні машини мають кілька десятків всіляких програм, розрахованих на різні типи тканини, білизни і забруднень. Тому їх можна дуже тонко налаштувати на потрібний варіант прання, щоб результат вийшов ідеальним.

У професійних пралень зазвичай обслуговуються великі замовники. Готелям потрібно прання постільної білизни та рушників, лікарням – халатів і постільної білизни, спортивним клубам – рушників і спортивного одягу.

Переваги професійних пралень

Наше підприємство (прачечная Пральный Дом Киев) надає послуги професійної пральні великим клієнтам. Ми якісно опрацюємо вашу білизну за помірну вартість, яка розраховується виходячи із загального обсягу текстилю.

Оброблення білизни на підприємстві відбувається в автоматизованому режимі. Незважаючи на те, що весь процес проходить без безпосереднього втручання оператора, все ж на кожній стадії якість прання обов’язково контролюється нашим фахівцем. В результаті замовник отримає чисте, ароматне і продезінфіковані білизна.

Для нас дуже важливо, щоб результат завжди був бездоганним. Тому наші технологи уважно вивчають специфіку кожного замовлення (тип тканини, вік вироби, характер забруднення, сфера діяльності компанії-замовника) і підбирають індивідуальну програму прання. Наша пральня працює в Києві, але обслуговує клієнтів не тільки з міста, але і його околиць.