Сучасні бензокоси – справжня знахідка для власника дачі, заміського будинку, фермера і співробітників комунальних господарств. Ці зручні і прості в роботі, функціональні інструменти застосовуються в саду і на присадибній ділянці, зеленому газоні і в парку, для очищення ділянок від розростається трави, різних бур’янів і тонких гілок дерев і кущів.

З високопотужними агрегатами можна видаляти зарості біля городу, бадилля коренеплодів, перед їх викопуванням і заготовляти сіно для домашніх тварин.

Але як правильно вибрати необхідний інструмент, щоб він був якісним і не дуже дорогим і відповідав всім вимогам в роботі? Великий вибір цього садового інвентарю можна побачити і придбати в інтернет-магазині Гарденгир. Випущені вони відомими вітчизняними та зарубіжними компаніями і мають гарне співвідношення якості і ціни.

На що звертати увагу при виборі бензокоси

З приходом сезони зростання трав перед власниками дач і будинків за містом, виникає проблема догляду за галявиною перед будинком і видалення бур’янів в саду і навколо городніх ділянок. І якщо у вас зламалася стара бензокоса, відслуживши свій термін або ви вирішили вперше придбати для себе цей садовий агрегат, при його виборі варто звернути увагу на:

  1. Потужність виробу. В кінських силах він може обчислюватися від 0,7 до 3,2 і вище. Чим більше потужність агрегату, тим вище швидкість обертання його ріжучих елементів і більше можливостей. За цим параметром визначають і клас коси, який може – побутової, напівпрофесійний і професійний. Для саду і маленького ділянки можна вибрати модель з потужністю від 0,7 до 1 л. с., для середнього – з потужністю від 1,5 до 2 л. с., а для великих дільниць – від 2,1 до 3,2 л. с .;
  2. Тактність мотора. Двотактні можуть використовувати для дачі і в комунальних господарствах, а потужні чотиритактні – в фермерських господарствах, в парках, на великих територіях, для заготівлі сіна.
  3. Об’єм двигуна. Він визначає продуктивність інструменту. Він може бути від 22 до 57 см. Куб. Більший обсяг – більше потужність моделі.
    Набір ріжучих елементів. Обов’язковою в кожному такому наборі завжди є котушка з волосінню, різної товщини. А ось ножі можуть бути різними – з трьома лопатями, вісьмома лопатями і сорока зубами. Чим більше комплект, тим більше і можливостей у пристрої, більше ширина скошування.
  4. Ємність паливного бака. Він може бути від 0,3 до 1,2 літра. Чим він більший, тим довше працює інструмент без дозаправки.
  5. Дизайн рукоятки. Який може бути D – форми, зручної при роботі з ножем у вигляді диска на нерівній поверхні, J – форми, для роботи на схилі і велосипедної форми – U, комфортний і безпечний в роботі, з яким інструмент знаходить більшу маневреність.
  6. Приводний вал. Жорсткий, в якій крутний момент передається на редуктор шпинделя від силового апарату за допомогою прямого вала зі сталі і гнучкий вал, якому передача проводиться за допомогою троса, розташованого усередині штанги.
  7. Не менше значення має і маса виробу, що коливається від 3,8 кг до 10,8 кг, а також конструкція валу – цілісна або розбірна (друга більш зручна, так як в розібраному вигляді виріб можна перевозити на дачу навіть на велосипеді).