Для більшості людей кухня є улюбленим місцем в будинку. Тут прийнято снідати, збиратися за чашкою кави, готувати смачний обід, обговорювати останні події з життя і т.д. Можна сказати, що кухня – це місце, де збираються всі домочадці. Саме тому до вибору кухні варто підходити з максимальною відповідальністю. Вона повинна бути раціональною, практичною і зручною. Таку кухню можна вибрати тільки в тому випадку, якщо враховувати наступні критерії:

  1. матеріал каркаса;
  2. функціональність;
  3. колірне рішення.

Матеріал каркаса

Кухня на замовлення може бути виконана із зносостійкого деревного матеріалу з ламінованої поверхнею. Це може бути ДСП, МДФ або мультиплекс. Найпоширенішим варіантом вважаються фарбовані МДФ-плити. Вони відрізняються стійкістю до забруднень, неприємних запахів і вологи. Серед інших переваг цього варіанта варто відзначити величезний вибір колірних рішень. До того ж кухні з МДФ можуть бути як глянцевими, так і матовими. Головним недоліком МДФ вважається схильність вицвітання. Замовити меблі на замовлення кухні можна за посиланням.

Що стосується ДСП, то це найдешевший і, відповідно, неміцний матеріал. Зазвичай його використовують як тимчасовий варіант. Сьогодні також можна зустріти пластикові кухонні фасади. Серед їх ключових переваг можна відзначити стійкість до вологи, ультрафіолету і агресивних миючих засобів. До того ж вони відрізняються великою палітрою кольорів.

Функціональність

Кухонні меблі на замовлення також повинна бути функціональною. Головна вимога – наявність великої робочої поверхні. Також бажано, щоб кухня була оснащена досить великою кількістю ящиком для зберігання посуду, столових приладів і інших кухонного приладдя. При цьому всім кухня повинна залишати досить вільного простору для мешканців.

Продумуючи функціональність кухні, варто пам’ятати про те, що можливо знадобиться установка вбудованої побутової техніки.

Кольорове рішення

Сьогодні існує можливість вибору як класичних, так і модернових кухонь. Колір цих меблів повинен відповідати стилю всього житлового приміщення. При цьому на кухні допускає можливість використання оригінальних стильових рішень (наприклад, панелей з позолотою). В цілому колірне рішення повністю залежить від особистих переваг замовника і не може обмежуватися будь-якими рамками.

Залишається додати, що при виборі кухонного гарнітура також потрібно враховувати його вартість. Але навіть при обмеженому бюджеті не варто робити вибір на користь кухонь з неякісних матеріалів. Такий кухонний гарнітур напевно втратить свій первинний зовнішній вигляд протягом декількох років експлуатації.