Кожен власник приватного будинку замислювався про те, щоб оновити ворота у двір. При цьому краще відразу звертати увагу на автоматичні системи. Є сенс витратити 1 раз більше, щоб зручніше ними користуватися.

Найбільше купують відкатні ворота. Так, вони трохи дорожче звичайних, але зручніше і практичніше. На сайті https://vorotaplus.com.ua/ ви зможете знайти будь-який з видів воріт. Сьогодні поговоримо про їх основних видах і переваги.

Види воріт

Дізнатись детальніше про откатные ворота цена можна за посиланням. Розглянемо основні:

  1. Рейкові. В такому випадку у вас будуть встановлені спеціальні ролики, які їздять по певному маршруту в фундаменті. При цьому довжина відкату – це довжина отвору. Єдиний недолік такої системи – в фундаменті на в’їзді буде спеціальна смуга для роликів.
  2. Підвісні. Працює цей так само, як попередній варіант, але балка з роликами в верхній частині. Відкат теж по довжині прорізу, але в такому випадку балка зверху обмежує проїзд високого транспорту.
  3. Консольні. В такому випадку конструкція з роликами перебувати поза отвору. При цьому на фундаменті і зверху не буде балок і смуг для роликів. Відкат у такої системи більше в 1,5 рази, ніж у попередніх варіантів.

Переваги

У відкатних воріт є 5 основних переваг:

  1. Стулка відсувається в сторону, а значить при під’їзді до воріт не потрібно залишати місце для відкриття.
  2. Можна заїжджати в ворота під будь-яким кутом. Корисно, якщо у вас невеликий під’їзд до двору, а автомобіль досить габаритний.
  3. Немає проблем з відкриванням під час вітру, снігопаду і так далі. Стулки НЕ буде здувати під час сильного вітру, так що можна спокійно їх залишити і не тримати, коли заїжджаєте.
  4. В орному варіанті або буде фіксатор, або потрібно буде самому фіксувати стулку. Також не потрібно буде терміново чистити в’їзд від снігу, якщо потрібно їхати вранці, а вночі був снігопад. Єдиний нюанс з рейковим типом. Для нього потрібно очищати від снігу напрямну.
  5. У конструкції тільки 1 електропривод. В орних воротах їх в будь-якому випадку буде 2, так що це буде коштувати трохи дорожче. Плюс, чим менше елементів в системі, тим вона надійніше.

У вас не буде посеред проїзду упорів для фіксації, як в орному варіанті.
Відкатна конструкція зручніше орної під час вітру, снігопадів і при обмеженому просторі. Головне при покупці – правильно підібрати вид конструкції, щоб він підходив під умови експлуатації і ваш автомобіль.