За вхідними дверима господар повинен бути, як за кам’яною стіною. Захист – їх головна функція, на якій роблять акцент виробники, часом забуваючи про зовнішню привабливість. Тому двері нерідко не відповідають прискіпливому естетичному смаку.

Але якщо ви купили досить нудну і просту модель, то, використовуючи фантазію і знання, можете її декорувати. І варіантів тут безліч: і друк на гумі, і створення візерунків на полотні за допомогою трафаретів, і прикріплення додаткових елементів.

Якщо матеріал дозволяє, зверніть увагу на декупаж. Сьогодні це досить модна технологія перетворення поверхонь. І головне – проста і дешева. Малюнки наносяться за принципом перекладних картинок, вам треба буде лише визначитися з ілюстрацією, її розміром і положенням на двері.

Обшивка вхідних дверей – як правило, це спосіб утеплити її і поліпшити тепло- і звукоізоляцію передпокої. Однак якщо використовувати красиві матеріали, то отвір можна буде і облагородити. Особливо якісно виглядають двері, обшиті шкірою і її «імітаторами». До речі, цей варіант хороший не тільки для нових конструкцій. Якщо у вас стара обшарпана двері, то обшивка – якраз один з нескладних способів без особливих витрат повернути їй презентабельний вигляд.

Двері можуть бути прикрашена нестандартно – в залежності від польоту фантазії власника. Любитель перетворювати старі речі в оригінальні нові може вирішити, наприклад, декорувати полотно залишками плакатів, зроблених за допомогою такої техніки, як верстати Kent одній із серій. Художник зможе розмалювати зовнішню сторону дверей картинами. Різьбяр по дереву – прикрасити опуклим орнаментом.

Менш креативний дизайн вдасться отримати, якщо використовувати обробку із застосуванням МДФ-панелей. Таким чином просту металеві двері або пошарпану двері з ДВП можна буде візуально видати за нову, з натурального дерева. При цьому коробка стане міцнішою і менш пропускає повітря.