Жодна заміська територія не обходиться без воріт, які одночасно повинні виконувати і захисну, і естетичну функції.

Відмінним варіантом, службовцям надійним захистом і є справжнім витвором мистецтва, будуть ковані вироби, які мають багатовікову історію і здавна зачаровують своєю витонченістю ліній і благородством.

В даний час можна придбати як готові ворота, виконані в найрізноманітніших стилях, так і замовити індивідуальне виготовлення кованих виробів, яке дозволяє втілити в життя будь-яке рішення, підкреслити свій вишуканий смак і солідне становище.

Що таке кування?

Технологія кування є складним процесом, що полягає в тому, щоб надати металу, який попередньо раскалівают, необхідну форму.

Звичайно, сучасне кувальне обладнання значно відрізняється від інструментів, які застосовувалися в минулому, але протягом кількох століть ковалі втілюють свої задуми, використовуючи незмінну технологію, що включає наступні процеси:

 1. осадку;
 2. витяжку;
 3. звивка;
 4. скручування;
 5. рубку;
 6. насічку візерунків;
 7. збірку.

Види кованих воріт

Сьогодні можна придбати ковані ворота різних видів.

За способом відкриття їх ділять на наступні типи:

 • Орні ворота є класикою жанру. Такі конструкції застосовувалися ще в стародавні часи. Дві стулки, з яких вони складаються, кріпляться на стовпах або інших несучих елементах. Вони можуть відкриватися в будь-яку сторону і навіть бути оснащеними автоматичною системою.
 • Відкатні ворота являють собою одностулкові конструкції. Їх головною перевагою є економія простору, бо вони відкриваються вздовж паркану. Як правило, всі ворота даного виду оснащені автоматичною системою відкривання, яка забезпечує комфортну експлуатацію важкої конструкції.

Ковані ворота можна розділити на різні типи і в залежності від ступеня «закритості»:

 1. Відкриті вироби відрізняються відносно невеликою вагою. Вони не приховують огороджену територію від сторонніх очей. Такі ворота виглядають дуже вишукано.
 2. Глухі конструкції повністю приховують огороджувальних простір від огляду. Для виготовлення стулок використовують металеві листи, на які закріплюють елементи кування.
 3. Комбіновані конструкції містять і відкриті, і закриті частини. Такий варіант дозволяє одночасно приховати територію і надати зовнішнім виглядом воріт особливої ​​вишуканості.