Для того щоб підшити нові штори, вкоротити брюки або зашити шов на улюбленій кофточці,що розійшовся, зовсім не обов’язково звертатися в ательє. Ви легко можете це зробити самі, якщо придбаєте гарну швейну машинку. Сучасні моделі досить прості в управлінні, і ви легко навчитеся основним прийомам шиття. Ми розповімо, як вибрати кращу швейну машинку для домашнього рукоділля.

Яку швейну машинку краще вибрати

Механічні швейні машинки з ручним і ножним приводом давно пішли в минуле. Сучасні швейні машинки в залежності від типу управління бувають трьох видів:

Електромеханічні – швейні машинки з електродвигуном і механічним управлінням.

Швачка самостійно виставляє необхідні настройки для типу тканини, шва і т.д. за допомогою рукояток і кнопок. Недорогі моделі, які здатні виконувати всі основні швейні операції. Вигідно купить швейную машину киев можна за посиланням.

ПЛЮСИ
Проста і надійна конструкція, низька ціна.

МІНУСИ
Невеликий набір функцій (зазвичай до 20), мало декоративних швів, необхідно вручну виставляти всі регулювання, а для цього треба їх вивчити.
Оптимальний вибір для простих домашніх робіт: провести дрібний ремонт одягу, підшити фіранки або пошити нескладну річ.

Електронні – швейні машинки з мікропроцесором і електронним блоком управління.

Багатофункціональні моделі, в пам’ять яких «прошиті» різні види і типи швів і всі необхідні регулювання. Оснащені екраном, на який виводяться всі параметри. Для шиття необхідно просто вибрати відповідну програму, машинка налаштуватися сама.

ПЛЮСИ
Простота в управлінні, монітор з інформацією і підказками, великий набір різних швів, в тому числі декоративних для вишивки;

МІНУСИ
Висока вартість.

Хороший варіант як для професійних швачок, так і для початківців. Широкий функціонал електронних машинок дозволяє виконувати всі швейні операції, займатися вишивкою і аплікацією на тканини.

Комп’ютерні – «розумні» швейні машинки з власним програмним забезпеченням і можливістю підключення до комп’ютера або ноутбука.

Повністю автоматизовані моделі, які можуть виконувати більшість функцій без допомоги оператора і самі настроюються по типу тканини. Оснащуються кількома електродвигунами.

ПЛЮСИ
Величезний набір різних функцій (до 500), програмне забезпечення, що допомагає підібрати для кожного завдання все необхідне (лапка, голка, нитка);

МІНУСИ
Дуже висока вартість.

Купівля комп’ютерної швейної машинки буде виправдана, тільки якщо ви займаєтеся шиттям і вишивкою професійно.

Пристрій човника – найважливіша деталь будь швейної машинки

  1. Ротаційний – найкращий і надійний човник, який «візьме» тканину будь-якої товщини. У бюджетних моделях не зустрічається.
  2. Горизонтальний – найзручніший в експлуатації, але підходить для шиття тільки тонких тканин. Встановлюють в більшість бюджетних моделей.
  3. Коливаючийся вертикальний – перевірений часом човник, який «працював» ще на механічних моделях.