Грамотне планування ремонту і послідовне виконання робіт – запорука економії і досягнення бажаного результату в строк. Якщо ви не знаєте, з чого почати ремонт в квартирі новобудові, довіртеся професіоналам!

Бригада досвідчених майстрів розповість, коли, як і з якої кімнати краще стартувати, а персональний консультант відповість на будь-які питання!

З чого почати ремонт в квартирі новобудові? З очікування!

Власники квартир в новобудовах часто ігнорують той факт, що недавно зведені споруди протягом першого року-двох дають усадку. Це негативно позначається на якості ремонтних робіт, проведених відразу після придбання квартири і здачі будинку в експлуатацію. Досвідчені фахівці з ремонтів від http://newstroy.com.ua/remont-v-novostrojke.html зазвичай рекомендують відкласти капітальні перетворення на кілька років.

У разі, якщо почекати з ремонтом не можна, майстри використовують «плаваючі» технології. У роботі застосовуються демпферні стрічки, армування, компенсаційні шви і багато іншого. Якщо мова йде не про панельних / цегляних будівлях, а каркасних, то відразу робити чистової капітальний ремонт – цілком виправдане рішення.

Грамотне планування – запорука довговічності майбутнього ремонту

Навіть «голі стіни» і «порожні коробки» потребують професійної обробці. Щоб ремонтні роботи в новобудові зайняли мінімум часу і не довелося через пару років все робити заново, потрібно комплексно і поетапно вирішувати «квартирне питання».

Етапи проведення ремонту в новобудові

  • Розробка дизайн-проекту.
  • Складання кошторису та закупівля матеріалів.
  • Демонтажні роботи (в разі, якщо збираєтеся робити перепланування).
  • Прокладання інженерних комунікацій.
  • Теплоізоляційні роботи.
  • Установка нових міжкімнатних перегородок.
  • Монтаж системи опалення.
  • Установка і підключення сантехнічних приладів.
  • Виконання чорнових і чистових оздоблювальних робіт за принципом «зверху вниз» (тобто, починати необхідно зі стелі, потім зайнятися стінами і підлогою).
  • Монтаж дверей.

Коли перераховані вище роботи виконані, можна приступати до установки розеток, елементів освітлення та іншим «декоративних завдань». Важливо: попередньо проводиться генеральне прибирання і вивозиться все будівельне сміття. Цього головного болю можна уникнути, якщо довірити ремонт сумлінному підряднику (найчастіше прибирання входить у вартість послуг).

Початок ремонту в новобудові: вибираємо підрядника

Основне завдання при підготовці до ремонту в тільки що придбаної квартирі – грамотно вибрати компанію / бригаду майстрів, яким ви делегіруете виконання робіт.