Сьогодні у більшості батьків є можливість купити розвиваючий килимок для дитини у віці від двох місяців. Він має ігрове і розвиваюче призначення. Є моделі, розроблені для немовлят, дітей від 1 року і килимки, які допомагають вивчити букви, цифри, зрозуміти ази складання складів.

Розвиваючі килимки ЕВА для немовлят

Ці моделі послужать корисною забавою для немовлят до 8 місяців. Розвиваючі килимки для новонароджених оснащені дугами, за які чадо зможе триматися і підніматися на ніжки. На дуги можна кріпити різні іграшки-прищіпки. Вони допоможуть розвивати хапальний рефлекс.

Часто в комплекті поставляються музичні і шумливі аксесуари, розвиваюче слуховосприятия. На дуги можна чіпляти прорізувач, текстильні елементи. Зазвичай розмір розвиваючого килимка ЕВА для немовлят від https://evaline.com.ua/produkcia/dlja-detej/ від 90 х 90 см.

Купити розвиваючий килимок для малюків недорого можливо. Навіть моделі за прийнятними цінами розраховані на те, що немовля буде тренувати м’язи спини і шиї, вчитися перевертатися, реагувати на відображення в дзеркалі.

Наш інтернет-магазин пропонує покупцям дешеві іграшки килимки ЕВА з доставкою в оптимальний термін.

Дитячий розвиваючий килимок ЕВА в Україні для малюків від 1 року

Така розвиваюча іграшка проводиться у вигляді м’якої підстилки з полімерів. Пінні килимки роблять навіть у вигляді величезних пазлів, які можна зібрати в одне ціле, а потім покувиркаться на м’якій основі. Як правило, килимок для розвитку (Україна, Київ) розфарбований в яскраві кольори. На ньому можуть бути зображені різні ситуації, букви і цифри. Пристосування виконує роль шумоізолятором в той час, коли малюк робить перші кроки, стрибає, плазує. відмінності:

• легко миється;
• не вбирає рідину
• безпечний для здоров’я.

Особливо практичні двосторонні іграшки. Вони до душі активним дітям. Перевернувши килимок, дитина отримує нову забаву.

Можна купити розвиваючий килимок для дітей ЕВА в Києві з різною текстурою. Миються килимки різних розмірів, а також вироблені в вигляді пазлів, підійдуть дітям від трьох років. Вони можуть самі зібрати іграшку і проводити час, граючи на м’якій підстилці.

Ви можете замовити розвиваючий килимок для хлопчика або дівчинки в нашому магазині. У нас є моделі нестандартних розмірів. Також популярні вироби з козирками для захисту від сонця, які зручно брати на природу. Ціна на дитячий розвиваючий килимок доступна.