Підлогові покриття володіють індивідуальними експлуатаційними властивостями, які необхідно враховувати виходячи з конкретних умов і потреб. Щоб оптимально підібрати підлогове покриття від Скилл-спб.ру, потрібно врахувати всі переваги і недоліки кожного виду.

Паркет

Заслужено вважається одним з найдорожчих покриттів. Досить вимогливий у догляді, але його шикарний зовнішній вигляд і довговічність використання того варті. Завдяки робочому шару з істотною товщиною, зношену поверхню паркету можна відциклювати. Варто знати, що частина експертів вважає, що паркет не можна використовувати як верхній шар на системі теплої підлоги.

Масив дошки

Не підійде для кімнат з високою вологістю, її регулярно потрібно обробляти захисними засобами. За своїми якостями мало чим відрізняється від паркету і ламінату. Мало схильна до деформації, часто застосовується в класичному інтер’єрі, так як має благородної фактурою.

Плитка

Керамічна плитка відрізняється високою зносо- і вологостійкість. До того ж проста в прибиранні і випускається в широкій колірній гамі. Такий вид покриття якнайкраще підійде для приміщень, в яких підлогу забруднюється найчастіше. Наприклад, плитка незамінна на кухні та у ванній. Мабуть, єдині кімнати невідповідні для обробки плиткою дитяча і спальня.

Ламінат

При правильному укладанні і експлуатації ламінат може прослужити до 15 років. Різноманітність малюнка, простота збирання та монтажу роблять ламінат одним з найпопулярніших і затребуваних фінішних матеріалів.

Лінолеум

Він дешевий, просто миється, має багатий асортимент забарвлень. Універсальний матеріал, але варто знати, що під впливом сонячних променів він тьмяніє, а від низьких температур – тріскається.

Наливні підлоги

Ця технологія з’явилася порівняно недавно. Безшовні, ідеально рівні підлоги з абсолютно будь-яким зображенням стануть прикрасою будь-якої квартири. Вони відрізняються стійкістю до механічних впливів. Перед монтажем такого підлоги поверхню слід ретельно вирівнювати.

Ковролін

М’яке, затишне покриття. Можна використовувати, як додаткову звукоізоляцію. Але ковролін вимагає постійної і ретельного прибирання, інакше незабаром настане необхідність його замінити. Він може бути натуральним або синтетичним. Цей момент слід уточнювати при виборі, так як синтетика має свої обмеження в застосуванні.
Вибір конкретного матеріалу залежить від вас. Враховуйте тип кімнати і ваші особисті переваги.