Алюмінієві вікна – це незамінне рішення у випадках, коли установка конструкцій з ПВХ неможлива з деяких причин. Теплі алюмінієві вікна характеризуються високим рівнем міцності, довгим терміном служби і стійкістю до зовнішніх впливів.

Вікна складаються з рами і корпусу з встановленими склопакетами. Для герметизації прорізів між компонентами встановлюється ущільнення, зі спеціальними складами. Вікна оснащені необхідними аксесуарами, що дозволяють відкривати стулки різними способами – орні, розсувні, відкидні і інші. До речі, здесь ви можете вибрати якісні керамічні блоки вже зараз.

Алюмінієві вікна мають переваги перед пластиковими і дерев’яними конструкціями. До них належать такі:

  • Основною перевагою конструкцій є довговічність і стійкість. Ці вікна зможуть прослужити до 80 років, після чого метал можна здати в металобрухт.
  • Алюмінієві вікна повністю екологічно безпечні, зважаючи на відсутність в їх складі токсичних речовин, шкідливих для здоров’я оточуючих. Крім того, алюміній – не горить.
  • Ці конструкції не бояться корозії або окислення, перепадів температур.
  • Низькі експлуатаційні витрати і простота ремонту.
  • Матеріал характеризується здатністю легко приймати бажану форму, що забезпечує відмінне поле для уяви і установку незвичайних профілів.