До Нового року залишилося зовсім нічого, і всі знаходяться в процесі підготовки до цього свята. Це стосується не тільки святкового столу і веселих розваг. Адже початок року – це ще й початок нового модного сезону, тому багато людей ретельно відстежують всі тенденції прийдешніх 12 місяців, щоб бути у всеозброєнні. І це стосується не тільки одягу і аксесуарів. Виявляється, є мода і на меблі. Про те, що буде актуальним в 2019 році і поговоримо.

У моді – шик і функціональність

Головний меблевий тренд наступаючого року – розкіш і яскравість, що гармонійно поєднуються з практичністю і комфортом. Багаті гарнітури – трансформери – на піку популярності. Дуже свіжо і стильно буде виглядати непередбачувані і шикарний мікс стилів і матеріалів.

Меблі для кухні в 2019 році врятована від важких громіздких елементів. На зміну їм прийшли легкість у вигляді скляних дверцят і романтичних відкритих підвісних полиць. Те ж стосується і офісних меблів, в якій має бути присутня навіть деяка грайливість. Правда, не дивлячись на тягу до натурального, бізнес центрів треба відмовитися від меблів, обтягнутою шкірою. Зате пластик і скло повинні бути присутніми і тут.

М’які меблі

Модні трансформації торкнулися і м’яких меблів. Вона стала більш об’ємною, присадкуватою, на ній з’явилися великі елементи. Форми диванів і крісел стають настільки зручними і гіпертрофованими, що важко буде знайти більш вдале місце для відпочинку. Вишуканість і елегантність м’яких гарнітурів, при цьому, залишається.

Модні кольори

Для сезону 2019 вималювалися і найбільш актуальні кольори і відтінки меблів:

  • беж;
  • білий;
  • коричневий;
  • рожевий;
  • помаранчевий;
  • бірюзовий;
  • чорний.

А для офісних меблів в цьому сезоні модними стануть ще й несподівано яскраві фіолетовий і зелений кольори.