З рефінансуванням іпотеки знайомі не всі громадяни, причому навіть ті, хто раніше позичав у банків або кредитних організацій. Пов’язано це, в першу чергу, з поганою фінансовою грамотністю і елементарним незнанням про існування подібної послуги. Однак, позичальники нерідко вдаються до подібного способу зняття фінансового навантаження, оскільки перекредитування означає укладення нового договору, який дозволить повністю або частково погасити наявну заборгованість.

Одним з переваг рефінансування кредиту є зміна умов виплат. Пропонується знижена відсоткова ставка, або більш тривалий період дії угоди. Оформлення документів може здійснюватися як в тій же компанії, де раніше були отримані кошти, так і в будь-який інший. Якщо вас цікавить, как сделать рефинансирование ипотеки, то радимо перейти за даним посиланням.

Варто відзначити, що перекредитування іпотеки дає можливість банкам купувати кредитоспроможних клієнтів, а значить підвищувати тим самим свої доходи. Кожна кредитна організація встановлює власні умови і пропозиції, саме тому позичальникові рекомендується все добре вивчати перед вибором подібної послуги.

До речі, дізнатися більше інформації про рефінансування іпотеки ви можете на сайті https://refinansirovanie-ipoteki.ru/ вже зараз.

Переваги та недоліки рефінансування кредитів

До позитивних сторін рефінансування можна віднести:

 • Зниження величини процентної ставки для поліпшення фінансового стану займає кошти.
 • Зменшення в процентному співвідношенні щомісячних внесків завдяки збільшенню дії кредитного договору.
 • Об’єднання всіх боргів позичальника в один, що зводить нанівець ймовірність заплутатися в платежах і отримати прострочення.
 • Зняття обтяження з заставного майна шляхом укладення звичайного кредитного договору.
 • Зміна валюти погашення іпотеки для виключення ризиків, пов’язаних з регулярними економічними змінами в країні проживання.

До негативних сторін перекредитування відносяться:

 • Додаткові витрати у вигляді комісійних зборів, оплати документації та довідок для підключення послуги.
 • Необхідність в отриманні дозволу на переоформлення договору у банку, де був узятий раніше позику, що в деяких випадках досить проблематично.
 • Обмеження в числі об’єднуються кредитів (не більше 5).

Коли не варто звертатися за рефінансуванням іпотеки?

Укладення нової угоди не актуальне, якщо:

 • У позичальника погана кредитна історія і є прострочення, штрафи, судові розгляди.
 • До закінчення виплат іпотеки залишилося менше 6 місяців;
 • Іпотека видавалася не під заставу майна.

Початкова ставка нарахування відсотків

Важливо знати, що зроблені розрахунки за допомогою кредитного калькулятора рідко показують об’єктивну картину. Крім цього, в нових умовах кредитування може бути присутнім пункт страхування, що природно робить рефінансування іпотеки менш вигідною.

Рекомендується зважити всі за і проти і самостійно все уважно вивчити і підрахувати. Якщо різниця процентної ставки буде не менше 5% і погашено не більше половини суми іпотечного кредиту, то має сенс звертатися за послугою.

У яких банках вигідно перекредитуватися?

Однозначної відповіді на поставлене запитання немає. Кожен позичальник пред’являє свої вимоги до послуги, звертаючи увагу на:

 • Період дії договору.
 • Ставку нарахування відсотків.
 • Величину наданого боргу.

Часто найбільш вигідні пропозиції надаються банком, де у позичальника заведена зарплатна картка. Як правило, він розробляє для своїх клієнтів спеціальні програми. Не варто забувати, що кожна компанія висуває свої вимоги до клієнта, тому потрібно уважно стежити за станом кредитної історії.