Все частіше власники міських квартир і заміських будинків вибирають для меблювання свого житла італійські спальні. Які особливості у цих спальних гарнітурів? Чому вони такі популярні?

Особливості італійських спалень

Меблі з Італії – еталон якості і краси, темпераменту і смаку. Італійські майстри знаходять тонкі грані між пишною палацової класикою і мінімалістичним тенденціями сучасності, створюючи справжні шедеври меблевого виробництва.

Характерні риси гарнітурів з Італії:

· Якість. Навіть найвибагливіший покупець не знайде жодної вади. Всі італійські спальні відрізняються винятковою якістю, витонченістю і красою.

· Матеріал. МДФ або ЛДСП не використовуються для виробництва меблів. Справжні комплекти з Італії виготовлені з масиву дерева.

· Зовнішній вигляд. Італійці віддають перевагу класиці і неокласика чи модерну. Моделей в стилі лофт, хай-тек вкрай мало. Дизайнери меблевих фабрик роблять ставку на впізнаваність своїх виробів, поєднуючи традиції старовини і тенденції сучасності. Отриманий «мікс» з по-своєму ергономічною і лаконічною, але все такий же класично розкішної викликає у покупців справжнє захоплення.

· Колірна палітра. Розпізнати класичний гарнітур можна навіть за кольорами: бурштин, слонова кістка, венге, лакований дуб, морений дуб, горіх.

Традиції італійських меблярів і високу якість їх меблів поклали початок стилю оздоблення інтер’єрів в дусі сонячної Італії.

Інтер’єр в цьому стилі має свої характерні риси:

· Переважання натуральних відтінків. Ви не зустрінете в італійській спальні яскравих кричущих квітів. Перевага віддається світлої обробці теплих тонів. Допускається застосування контрастних деталей.

· Використання натуральних матеріалів. Дерево, природний камінь, скло, метал – основні «інгредієнти» цього стилю. Камінь використовується для оформлення настінних панно, ніш, камінних порталів. Дерево – це меблі, підлогове покриття, метал – гардини для штор, фурнітура меблів. Скло – дзеркало на туалетному столику, на освітлювальних приладах.

· Гарні меблі. Ліжко з різьбленими ніжками і елегантним голови, стілець і туалетний столик з різьбленими деталями, золоченням.

· Незвичайні аксесуари, такі як лялька-хранитель снів, настінні панно, гарний текстиль (плед, декоративні подушки на ліжку), стильні світильники і бра.

Італійським спальнях притаманне тонке поєднання розкоші і простоти. Яскравий приклад – простий декор на стінах і ліпні прикраси на стелі, поєднання різних фактур, що не контрастних, а близьких один одному.

Центральне місце в інтер’єрі кімнати належить ліжка. Навіть якщо крім неї в кімнаті нічого не буде, але підлога, стеля і стіни будуть оброблені в канонах стилю, у вас в будинку вже з’явиться частинка Італії.

Ліжко можна навмисно виділити, встановивши її на невеликий подіум або зробивши в стіні невелику нішу для головах. У декорі ліжка допустимі кування, різьблення, красива драпірування і навіть інкрустації. Дайте волю своїм темпераментом!

Меблі з Італії – порівняно недешеве задоволення, але ці меблі коштує витрачених на її покупку засобів. Вона міцна, довговічна і добре уживається з іншими інтер’єрними стилями. Заощадити на покупці можна вибравши пропозиції не всесвітньо відомих марок, а заводів скромніше, але з не менш якісними виробами. Багато вітчизняних фабрики співпрацюють з компаніями Італії, пропонуючи хороший асортимент якісної, надійної меблів.