Побутова техніка все більше і більше заповнює наші квартири. І зараз складно уявити квартиру без пральної машини. Пральні машини – це досить складний механізм, там дуже багато ходових деталей які з часом зношуються, і тоді потрібен ремонт. Послуга ремонт пральної машини за час свого існування обросла міфами і забобонами. Розглянемо найпопулярніші з них.

Міф № 1: «Мій знайомий мені розповів що після ремонту пральної машини в сервісному центрі з його пральної машини познімали всі хороші деталі і поставили старі».

Цілком можливо що десять років тому цей міф був актуальний, тоді сервісних центрів було набагато менше, і запчастини до пральних машинок було дуже складно дістати. Але зараз все змінилося, сервісних центрів стало набагато більше, конкуренція зросла, і хороший центр по ремонту стиральных машин дуже дорожить своєю репутацією.

Якщо Ви все одно хвилюєтеся за свою пральну машину, можете переписати серійні номери всіх деталей, або маркером поставити свій підпис на деталях.

Міф № 2: «Професійний ремонт дуже дорогий, мій сусід полагодить пральну машину набагато дешевше».

Ну якщо сусід майстер по ремонту пральних машин, то можливо. Але не всім так щастить з сусідами.

У пральній машині дуже багато рухомих запчастин, і якщо якусь із запчастин встановити неправильно, або поставити не зовсім ту запчастину, пральна машина буде працювати на знос.

Наприклад, якщо поставити занадто короткий/довгий або занадто вузький ремінь, то пральна машина може продовжувати працювати, але навантаження на підшипники через невідповідність ременя буде занадто сильним, і швидше за все вони скоро вийдуть з ладу. Невідповідний по потужності насос, може привести до поломки двигуна, або вийде з ладу електроніка пральної машини. Таких прикладів безліч.

Міф №3: «Краще придбати нову, ніж ремонтувати стару пральну машину».

Скільки коштувала ваша пральна машина? Точно не дешево. А якщо купувати нову пральну машину, то потрібно заплатити за доставку, затягнути в квартиру, і підключити її, а всі ці послуги коштують чимало грошей.