Компанія «Сузір’я» пропонує різні варіанти оплати і придбання квартир. З запуском будівництва нового будинку компанія оголошує про безпрецедентні пропозиції – безвідсоткова розстрочка на квартиру будь-якої площі. Оформлення вимагає мінімального пакету документів з обов’язковим початковим внеском. Подібна пропозиція особливо зацікавить потенційних покупців, які в силу фінансових можливостей розглядають вторинний ринок, обходячи більш вигідні та привабливі пропозиції в новобудовах. Завдяки нашій пропозиціі середньостатистичні родин зможуть дозволити собі мати власне житло, не переплачуючи шалені відсотки банкам.

Тепер, в місті Чернівці можна купити квартиру в елітному районі з безвідсотковою розстрочкою і фіксованою сумою залишкового платежу в національній валюті! Данною пропозицією можуть скористатись як чернівчани, так і гості міста, які віявили бажанні оселитися у цьому мальовничому куточку країни.

Квартира в розстрочку

Розстрочка від забудовника особливо вигідна, тому що не включає посередницьких комісій і додаткових переплат. Залишок платежу розбивається на частки з оформленням графіка погашень, що дозволяє більш раціонально розподіляти виділений на придбання нерухомості бюджет, адже не кожна родина має можливість одразу витратити крупну сумму на прибдання нерухомості у місті.

Важливо враховувати, що багато банків пропонують різні варіанти кредитування на придбання житла. При цьому, висока комісія банку істотно підвищує підсумкові витрати на покупку, що абсолютно не вигідно для покупця. Квартира в розстрочку, не дивлячись на наявність початкового внеску, набагато вигідніша, тому що не включає переплату за кредитування, дороге страхування і регулярні банківські операції.

Гарантії від забудовника

Купуючи квартиру від будівельної компанії «Сузір’я» ви отримуєте юридично чисту угоду з повноцінною передачею прав власності. Всі ризики, пов’язані з затягуванням будівництва або відмовою в здачі об’єкта в експлуатацію дорівнюють нулю, так як всі нюанси завчасно опрацьовуються забудовником ще до зведення котловану. Заради справедливості варто зазначити, що всі інвестори і покупці компанії точно в строк отримали ключі і документи на придбану нерухомість, а всі зведені об’єкти були в термін здані в експлуатацію без порушень нормативів і чинного законодавства, і їх власники заселилися у новенькі квартири.