При виборі спецодягу для працівників важливо враховувати умови роботи і кліматичні особливості. Для кожного регіону є норми показника теплової опірності (м2 / Вт), на них потрібно звертати додаткову увагу.

При виборі спецодягу для працівників важливо враховувати умови роботи і кліматичні особливості. Для кожного регіону є норми показника теплової опірності (м2 / Вт), на них потрібно звертати додаткову увагу. Це дуже важлива умова для ряду зимових моделей, тому сьогодні розробили широкий пакет тепломатеріалов, який, як правило, складається шару верхньої тканини, внутрішньої тканини і міцної підкладки. Ця тріада дозволяє акумулювати тепло і зберігати його досить тривалий час. Крім того, ботинки сварщика теж повинні відповідати певним вимогам.

Вони повинні оберігати від дискомфорту і володіти підвищеною пластичністю. Від останнього фактора залежить якість роботи і безпеку співробітників, особливо в тих сферах, де є багато факторів ризику. Грубий і громіздкий спецодяг сьогодні пережиток минулого і каже про байдужість керівництва по відношенню до співробітників. До речі цей фактор може суттєво вплинути на репутацію фірми з боку клієнтів і потенційних партнерів. Адже від цього залежить якість послуг, що надаються, хоча на перший погляд тут і не проглядається зв’язку.

Фактор економії часто є провідним при покупці спецодягу. Але економити можна по-різному, один варіант, коли ви вибираєте відверто дешевий одяг, дискредитуючи себе в очах співробітників, колег і партнерів. Є економія протилежного плану. Будь-яка спецодяг повинна відрізнятися високою якістю матеріалів і пошиття. Купуючи якісні комплекти, ви збільшуєте термін їх служби, заощаджуючи ваші кошти.

Якщо у вас досить великий штат бажано купувати куртки оптом, при цьому можна замовити індивідуальний крій, оформивши замовлення під ваші індивідуальні побажання і з урахуванням специфіки діяльності співробітників. Замовивши логотип ви економите на рекламі. Якість послуг фахівців і фірмовий знак залучать додаткових клієнтів. Скоротити витрати як мінімум на двадцять відсотків дозволить замовлення одягу, у безпосереднього виробника.

Контакт зі всілякими перекупниками – зайва трата часу і фінансової складової. До того ж у вас з’явитися можливість замовити потрібну фактуру тканини при вдалому колірному рішенні. Контракт на пошиття індивідуальної розробки та виготовлення одягу – економія часу при повторних замовленнях. Обов’язково поцікавтеся про наявність сертифікатів відповідності та якості у виробника.