Вітальня вважається одним з найважливіших приміщень в квартирі або приватному будинку. Саме тут господарі приймають гостей, проводять сімейні вечори, свята. Дуже важливо, щоб в кімнаті панував затишок і комфорт. З цією метою рекомендується правильно підібрати дизайн вітальні, а також правильно вибрати меблі.

Якими мають бути меблі для вітальні?

Обрана меблі в вітальню кімнату повинна органічно поєднуватися із загальним дизайнерським оформленням цього приміщення. Фахівці рекомендують підбирати предмети інтер’єру в тій же кольоровій гамі або стилі. Крім цього, обрані вироби повинні бути зручними і функціональними.

Досвідчені майстри радять:

  • Для невеликого приміщення вибирати меблі в світлих тонах, що дозволить візуально розширити простір;
  • Для приміщень більшої площі краще підібрати вироби в насичених, темних тонах;
  • Для додання кімнаті більшого затишку і домашнього тепла меблюються її предметами теплих тонів;
  • Облаштовуючи вітальню, як місце для відпочинку, використовуйте меблі в холодній колірній гамі;
  • Для візуального розділення приміщення на окремі зони використовуйте меблі різних кольорів.

Критерії вибору меблів для вітальні

Як правило, облаштування приміщення під вітальню передбачає комбінацію м’яких і корпусних моделей меблювання. Доречними в кімнаті будуть м’які дивани (софа або куточок) різних розмірів, кілька крісел, журнальний столик, стелаж або стінка, мультимедійна техніка (музичний програвач, телевізор) і так далі.

При виборі конкретних виробів звертайте увагу:

  • На якість матеріалів, використаних у виробництві обраної продукції;
  • На якість складання меблів, марку виробника;
  • На рекомендації виробника по збірці, експлуатації та догляду за виробами.

Багато компаній готові надати професійну допомогу у виборі конкретної продукції, не соромтеся користуватися такою послугою в разі потреби. Вартість меблевої продукції залежить від типу використаного матеріалу, технології виробництва. Так ціна ексклюзивного товару, виготовленого з рідкісного матеріалу або ж за індивідуальним замовленням, буде вище в порівнянні з витратами на покупку стандартних каталожних моделей. Приступаючи до вибору меблі для вітальні кімнати визначитеся із загальним оформленням приміщення і підбирайте предмети інтер’єру під готову обробку.