Одним з перших предметів меблювання, який з’явився в житлі людини була шафа.

Спочатку це був квадратний ящик з полками, де господарі будинку могли зберігати буквально все, починаючи з одягу і закінчуючи посудом. Згодом даний пристрій ставало все більш зручним, практичним і естетично красивим. Саме тому, сьогодні дуже важко знайти будинок або квартиру, в якому немає хоча б однієї шафи, а зазвичай вони є в кожній кімнаті. Зараз виробники пропонують широкий вибір подібних виробів мають різні розміри ми конструкцію. Однак як показує практика, особливо популярними сьогодні є недорогі тридверні шафи, які надзвичайно універсальні, можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, за бажанням власника. У даній статті мова піде про те, в чому причина популярності таких виробів і якими перевагами вони мають.

Сьогодні меблеві компанії випускають безліч моделей і різновидів тристулкових шаф. Великий вибір означає, що кожна людина зможе вибрати саме ті меблі, яка найкращим чином підійде для його будинку. При цьому потрібно сказати, що тристулкові шафи мають масу позитивних якостей, в тому числі до них слід віднести:

  • Корпус шафи може бути виконаний з різних матеріалів (наприклад, це може бути деревина, ДСП, МДФ).
  • Сучасні шафи можуть володіти різними типами дизайну, все залежить від побажань замовника і інтер’єру його будинку.
  • Тридверні шафи можуть встановлюватися в спеціальні ніші або ж стояти зовсім окремо.
  • Існують кутові моделі тристулкових шаф, які володіючи специфічною формою, можуть бути розміщені в кутку приміщення. Таким чином, власники будинку можуть заощадити простір, при цьому практичність шафи залишиться на колишньому рівні.
  • Зараз меблеві компанії виробляють як орні моделі тристулкових шаф, так і вироби, що мають розсувні системи (купе).
  • Дуже часто фахівці з дизайну використовують такі шафи як засіб дозволяє розділити кімнату функціональної перегородкою.

Зараз при виробництві шаф підприємства використовують різні види матеріалів. Причому кожен такий різновид має свої переваги й недоліки. Розглянемо кожен такий матеріал більш детально:

  • ДСП. Це матеріал являє собою пресовану деревну стружку, яка затиснута між двома ламінованим пластинами. Головним плюсом шаф з ДСП є їх доступність і простота збірки. Купити таку шафу можна дуже легко за допомогою спеціальних інтернет сайтів.
  • МДФ. Цей тип матеріалів відрізняється більш цікавими естетичними властивостями, ніж ДСП, крім того його можна фарбувати і обробляти створюючи рельєфні поверхні. Докладні вироби коштують дорожче, але при цьому вони відмінно виглядають в будь-якому інтер’єрі.
  • Дерево. Шафи з дерева дорожче інших аналогів. При цьому це надзвичайно надійні і міцні вироби, які будуть служити своєму власникові багато років.

Який саме шафа вибрати кожна людина вирішує сам, головне щоб предмет був функціональним і міг ідеально вписатися в загальний інтер’єр будинку або квартири.