Будучи основою робочого місця сучасної людини, письмовий стіл став незмінним атрибутом, як персонального кабінету, так і кімнати студента або школяра.

Початку більшості наших активних дій передує їх обмірковування і планування, пошук інформації в інтернеті і складання поетапного плану. Щоб рішення було виваженим, варто приймати його в комфортній обстановці. Правильно обрана модель письмового столу, в конструкції якої враховані можливість роботи з ПК, наявність тумб і замикаються ящиків, зручна, тому розташовує до міркування і, як наслідок, прийняття тільки правильних рішень.

Порада! Досягти максимальної зосередженості в процесі навчання і налаштуватися на робочий лад легше в інтер’єрі, виконаному в одному стильовому рішенні.

Традиції і їх модернізація

Коріння звички ставити стіл біля стіни йдуть з радянського минулого, коли невеликих приміщень створювалося більше, ніж просторих (виняток – так звані квартири- «сталінки»). Такий принцип розміщення меблів (по периметру) не позбавлений здорового глузду на малих площах, так як економить простір і зорово розширює його. Якщо при цьому кімната за формою ближче до квадратної, ніж до прямокутної, то розумно облаштовувати робоче місце в одному з кутів, заповнюючи його спеціально сконструйованої меблями. Таким чином, кімната здається більше, а у вас все знаходиться під рукою.

Сьогодні, все частіше стикаючись з вільним плануванням, дизайнери із задоволенням знаходять для письмового столу найрізноманітніші місця. Так, він може бути невіддільний від обстановки дитячої кімнати, будучи одним з елементів меблевого ансамблю. А може самостійно або в поєднанні зі стелажами зонувати простір. Приставлений до спинки дивана, стіл дає зрозуміти, де місце для праці, а де – для відпочинку. А розташований в центрі кабінету, він ніби заявляє про високий статус господаря.

Поради щодо розміщення письмового столу в інтер’єрі:

1. Світло – це головний вказує фактор! Тому, якщо ремонт закінчений, а меблевий питання ще не вирішене, забронюйте ділянку біля вікна за письмовим столом і вишиковуйте решту планування, дотримуючись цього постулату.

2. При вписування столу в уже існуючий інтер’єр, вибирайте його в відповідності зі сформованим стилем та кольоровою гамою. Якщо важко підібрати шукане, сміливо купуйте класику або віддавайте перевагу стандартним лініям і формам.