Будинок з бруса популярний при будівництві заміських котеджів. На відміну від багатьох матеріалів він простий в роботі і при мінімальних будівельних навичках можна звести таку споруду своїми руками.

Скління такого будинку – це дуже важливе питання, тому що дерев’яна основа здатна згодом у змінах в силу своїх якостей. Можна, звичайно, дочекатися коли будинок трохи «осяде» і вже потім встановити вікна, але це мало допомагає, так як брус все одно обов’язково трохи «просяде».

До речі, будинки з клеєного бруса практично не схильні до «усадки», ніж набирають популярність. Якщо ви не хочете відмовлятися від такого матеріалу як брус, то у вас є вихід з цієї ситуації: монтаж вікна в коробку, яка не фіксується до стіни, а «плаває». Це значно скоротить тиск на віконну раму.

Види

Для установки вікон в будинку з бруса можна придбати такі види віконних блоків:

  • одностулкові;
  • двостулкові;
  • тристулкові;
  • глухі.

Кожне з вікон має свої переваги які ми зараз розглянемо:

  • Одностулкове вікно – це самий бюджетний варіант вікна. Дуже гармонійно воно впишеться в кухню, передпокій, санвузол або інше приміщення з невеликою площею.
  • Двостулкові вікно прекрасно підійде для приміщень середньої площі. Буде добре виглядати не тільки в приватних будинках, але і в міських квартирах. Цей варіант затребуваний не менше, ніж попередній.
  • Тристулкові вікна прикрасять собою кімнати з великою площею. Завдяки панорамному огляду, в приміщення буде потрапляти велика кількість світла.
  • Глухі вікна мають низьку вартість внаслідок того, що не призначені для відкривання і закривання. Вони використовуються на горищах або цоколях і можуть бути виготовлені будь-якої форми, яку ви замовите.

Найкращий варіант матеріалу, з якого будуть виготовлені вікна – це пластик, так як ці вікна герметичні і мають шумо- і звукоізоляцію. Перевага цих вікон полягає ще і в тому, що вони стійкі до механічних пошкоджень і мають тривалий термін служби.

Якщо порівнювати цінову політику, то пластикові вікна, на тлі дерев’яних рам зі склопакетами, мають досить демократичну ціну. Доглядати за ними дуже легко, так як вони не вимагають специфічних засобів для чищення та миття. Тому, зваживши всі «за» і «проти», ви прийміть правильне, для себе, рішення.