Щоб приміщення було якісно захищено, важливо вибрати не тільки хороші замки, але і двері. Навіть, якщо ви використовуєте перевірені і дорогі замки, то можна просто зняти двері з петель, тим самим проникнути в приміщення. Вибираючи вхідні двері, потрібно враховувати особливості її експлуатації, матеріал виготовлення основного полотна і обробки.

Якщо ви бажаєте вибрати перевірені і якісні вхідні двері та купить дверь входную венге, то на wid.ua/vhodnie-dveri/catalog/venge ви зможете подивитися великий асортимент моделей. Всі дверні полотна перевірені, при цьому відрізняються якістю і невисокою ціною. Розглянемо, чому потрібно обов’язково вибирати металеві двері, як правильно вибрати фурнітуру, замок, а також обробку.

Металеві двері – ідеально для будинку

Для виготовлення вхідних дверей застосовуються переважно три основних матеріалу:

  • дерево,
  • сталь,
  • алюміній.

Найкраще відмовитися від першого варіанту, так як дерев’яне полотно дуже вразливе, його можна зіпсувати за допомогою механічного впливу. Алюміній більш практичний варіант. Головна його перевага – це стійкість до корозії. На покритті не буде іржі, що підвищує якість і довговічність вхідних дверей. Недолік застосування – це низька міцність в порівнянні зі сталлю.

Сталь – це основний матеріал для виготовлення дверного полотна. До переваг його застосування можна віднести такі фактори: довговічність, міцність, стійкість до злому. Обов’язково покриття повинне бути оцинкованим, так як сталь схильна до впливу води. На покритті і всередині нього може утворитися іржа.

Що ще потрібно врахувати

Варто відзначити, що крім матеріалу виготовлення, на якість і довговічність дверного полотна впливають такі чинники:

Замок. Навіть якщо ви використовуєте хорошу дверь входная темный венге, її можна з легкістю зламати, якщо встановлений неякісний замок. Для будинку найкраще використовувати сувальдний тип механізму. Такі замки якісні і мають високий рівень секретності;

На зовнішній вигляд, теплову і звукову ізоляцію впливає обробка металевого полотна. Можна вибрати сучасну порошкову фарбу, панелі на основі пластика, МДФ або натурального дерева. Якщо двері встановлюється в приватному будинку, то на покриття буде впливати волога з вулиці;

Виберіть якісну лицьову і кріпильну фурнітуру. Петлі і саморізи повинні виготовлятися з міцної сталі.