За часів нашого дитинства будинку у всіх були звичайні оштукатурені білі стелі, тепер же є величезний вибір видів і матеріалів для оформлення стелі і важко відразу визначитися. Нові матеріали, інструменти та технології дозволяють створювати дуже красиві стелі. Вони бувають однорівневими і в кілька рівнів. Рівній поверхні стелі домагаються зашиваючи його гіпсокартоном. Попередньо кидають проводку під листи гіпсокартону і роблять цікаве комбіноване освітлення, поєднуючи люстру і світлодіодні світильники. Але найновішими і перспективними вважаються натяжні стелі.

Досить часто за останні пару років ми чуємо “французька натяжна стеля”. Її виготовляють зі спеціальної ПВХ-плівки, яка нагрівається особливим чином, натягується і закріплюється за каркас, створюючи рівну гладь стелі. Така стеля може монтуватися практично в будь-якому приміщенні. Ви можете вибрати колір і фактуру плівки, кардинально змінивши інтер’єр кімнати.

Натяжні стелі https://artpotolok.kiev.ua/ легкі і в той же час відрізняються високою міцністю. Роботи по установці стелі повинні виконувати досвідчені майстри, адже від точності вимірів кожного кута залежить багато чого. Натяжні стелі можуть бути матовими, глянсовими, з ефектом зоряного неба, з будь-яким малюнком. Ще кілька років тому цей вид стель був досить дорогим. Тепер же кожен може собі дозволити зробити ремонт з натяжними стелями. Їх встановлюють не тільки в житлових приміщеннях, але і в басейнах, кафе, ресторанах, школах і спортивних залах. Зробивши один раз ремонт з такими стелями Ви позбавите себе від турбот на 10 років.

Каркас для стелі може бути пластиковим або алюмінієвим, але кріпиться плівка до нього за допомогою спеціальних замків. Як показує досвід, не потрібно особливого догляду за такими стелями, їх досить витирати вологою ганчіркою в міру необхідності. Вони не бояться великих перепадів температур, ударів і не тріскаються. Так як стеля створюється з еластичного плівкового матеріалу, то з нього можна створювати не тільки звичні рівні стелі в один рівень, а й досить складні конструкції, включаючи арки і склепіння. Залежно від складності така стеля досвідчені майстри можуть встановити за пару годин або за кілька днів.