Металеві форми – це кулінарний інвентар, який використовується при приготуванні кондитерських виробів, таких як пироги, торти, печиво, кекси, рулети, запіканки та інші вироби, які потрібно запікати в духовці.

64118bfacbb09.jpeg

Які бувають види металевих форм

Металеві форми для випічки можуть відрізнятися різноманіттям видів та конструктивних особливостей. Але вони також будуть міцними і стійкими до високих температур.

Першим видом відмінності металевих форм можна назвати матеріал, з якого вони виготовлені. Найчастіше при їх виготовленні використовується алюміній, сталь та нержавіюча сталь. Також багато залежить від покриття їхньої поверхні.

Друга відмінність – це геометрична форма виробу. Особливою популярністю у кулінарів користуються круглі, прямокутні, квадратні та овальні форми, але у продажу можна зустріти й інші варіанти залежно від потреб випікання.

Багато форм мають знімні днища, щоб зручніше було виймати готовий виріб. Але також деякі круглі форми мають можливість регулювання їх бічних граней.

64118a7fcd727.jpg

Можливості застосування форм із металу в кулінарії

Металеві форми використовуються в кулінарії для приготування різноманітних страв та десертів. Ось деякі з прикладів використання:

1. Кондитерська випічка. Використання форм із металу для приготування пирогів, тортів, кексів, печива та іншої випічки. Вони забезпечують рівномірний розподіл тепла та захищають дно та бічні стінки вашої випічки від перегорання.

2. Смаження. Металеві форми також можуть використовуватися для смаження різних страв, таких як, наприклад, картопля, котлети, курка, овочі та багато іншого.

3. Заморожування. Використовуються для заморожування різних страв та десертів, таких як морозиво, йогурт, фруктові льодяники та інше.

4. Формування. Можуть застосовуватися для формування різних страв, таких як салати, десерти та інше. Вони можуть створювати красиві та оригінальні форми для страв, щоб зробити їх більш привабливими та апетитними.

Висновки

Все ж таки основним напрямом використання такого виду форм є випічка. Вони забезпечують рівномірний розподіл тепла та хорошу циркуляцію повітря по всій формі, що допомагає приготувати ідеальну випічку. Крім того, металеві форми довговічні, легко чистяться та миються.

Загалом металеві форми є важливими інструментами в кулінарії. Вони дозволяють готувати різні страви та десерти з легкістю та отримувати високоякісні результати.