Яким би зручним не було ліжко, але все ж таки неякісна постільна білизна здатна зробити відпочинок нестерпним. Тому купуючи такі комплекти потрібно віддавати перевагу лише натуральним тканинам. Сьогодні величезною популярністю користується постіль із ранфорсу. Цей матеріал має відмінні експлуатаційні характеристики та тривалий термін служби.

Варто зазначити, що на сайті Barbatextile представлено величезний асортимент високоякісних бавовняних тканин із доставкою по всій Україні.

Якою має бути ідеальна постільна білизна?

Вибір аксесуарів для сну дуже нелегкий, адже вони повинні бути приємні на дотик, безпечні та красиві. Сьогодні представлений величезний асортимент постільної білизни, але далеко не кожен комплект відповідає вищезазначеним вимогам. Адже від якості постільної білизни залежить наш відпочинок, а значить здоров’я та настрій.

Підбираючи постільну білизну найкраще віддавати перевагу натуральним тканинам. Вони пропускають повітря, не викликають алергічних реакцій і добре вбирають вологу. Також дуже важливо, щоб вироби були невибагливі у догляді — добре переносили прання автомат, легко очищалися від різних забруднень, швидко сохли й не боялися прасування.

Всі перераховані вище переваги мають бавовняні види тканин. Такі матеріали дуже приємні на дотик, обов’язково збережуть тепло взимку і вбиратимуть вологу в спеку, що дозволяє відчувати максимальний комфорт у будь-яку пору року.

Сатин чи ранфорс: що вибрати?

Сатин та ранфорс належать до бавовняних тканин, проте вони мають суттєві відмінності як візуальні, тактильні, так і у вартості. Тому слід чітко розуміти, що являє собою кожен матеріал, якими перевагами та недоліками він володіє, щоб зробити максимально правильний вибір.

Ранфорс є покращеною бяззю. Для виготовлення цього матеріалу використовують бавовну, хоча останнім часом можна зустріти й тканину, у складі якої є синтетичні волокна. Нитки проходять більш ретельне очищення та додаткове скручування, завдяки чому вони виходять тоншими та міцнішими. Щільність ранфорсу близько 60 ниток на квадрат, завдяки чому матеріал виходить дуже зносостійким, а малюнок чітким. Цей вид бавовняної тканини не боїться ні автоматичного прання, ні прасування, відрізняється високим терміном служби, а завдяки натуральній основі він відмінно пропускає повітря, є екологічно безпечним і не викликає алергічних реакцій.

Для виробництва сатину використовують спеціально оброблену бавовну. Також ця тканина має складніше сатинове переплетення. Складається вона з 2-х шарів. Для основи використовують товстіші нитки, розташовані поздовжньо. Нитки другого шару тонші й розташовуються перпендикулярно до волокон основи.

Переваги сатину:

  • шовковистий блиск;
  • зносостійкість;
  • м’якість;
  • легкість;
  • висока щільність;
  • не дає усадку;
  • відмінна стійкість до прання.

Сатин має безліч переваг. Постільна білизна, а також одяг із цієї тканини виглядають дуже красиво та статусно. Однак у цього матеріалу є один недолік — висока вартість, тому така постільна тканина по кишені далеко не кожному.

Не можна однозначно заявити який саме матеріал кращий, адже обидва варіанти відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, а шикарний зовнішній вигляд сатину компенсуються доступнішою вартістю ранфорсу.

Інтернет-магазин Barbatextile представляє величезний вибір натуральних тканин на будь-який смак та гаманець. Клієнтами компанії є не лише приватні особи, а й ательє, які займаються пошиттям текстилю. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок, доступні ціни роблять співпрацю з даним інтернет-магазином вигідною.