Кінцева якість покрівельних робіт дуже залежить від двох факторів. Перший — це сучасність матеріалів, другий — це рівень виконавців. Саме тому треба вміти обирати майстрів та розуміти, за якими факторами відрізнити найкращих поміж просто гарних. Спробуємо швидко цьому навчитися на прикладі Roof-Art та інших лідерів галузі.

Кому варто довіряти покрівельні роботи?

Тих, хто пропонує зробити дах, на ринку сьогодні ну вже дуже багато. Різноманітних шахраїв, на жаль, теж вистачає. Саме тому перевагу слід надавати компанії, яка надає покрівельні послуги саме професійно, тобто за контрактом. Ніяких приватних виконавців або сумнівних бригад, що не підписують жодних документів!

Серед покрівельних компаній, що укладають контракт, краще обрати ту, яка:

  • пропонує послуги саме власної бригади працівників, причому досвіченої та злагодженої;
  • зобов’язується виконати завдання “під ключ”;
  • має портфоліо на офіційному сайті (як та ж таки Roof-Art), постійні замовники з кола корпоративних клієнтів також будуть перевагою;
  • надає гарантії якості — придбаних будматеріалів і результату покрівельних робіт;
  • виконує завдання (силами власних майстрів), використовуючи виключно відповідні спецінструменти.

При цьому не варто орієнтуватися тільки на вартість послуг, адже у покрівельних компаній різна цінова політики. Свій значний вплив на прайс мають ще й особливості того регіону України, де виконується завдання.

Важливість вибору якісних матеріалів та майстрів

Це ключові та взаємопов’язані питання. Покрівельні матеріали низької якості не дозволять забезпечити довговічність результату, навіть якщо працюватимуть справжні майстри. До прикладу, дах, зроблений з дешевої черепиці, швидше за все, втрачатиме тепло й потребуватиме ремонту вже через 5-10 років.

Й навпаки: поганий виконавець майже напевно припуститься декількох помилок, навіть якщо використовуватиме найкращі будматеріали. Саме тому роботу слід доручати професіоналам, які здатні вибрати черепицю, опалубку, ізоляцію відповідної якості та бездоганно їх покласти.

Переваги спеціалізованих компаній та послуг “під ключ”

Чому варто звертатись до тих, чий пріоритетний напрямок діяльності саме покрівельні роботи? Тому що тоді на вашому боці гратимуть:

  • досвід — майстри такої компанії вже багато разів лагодили найскладніші дахи;
  • якість — використання відповідних будматеріалів, технологій, інструментів;
  • гарантії — серйозні виконавці відповідають за результат своєю репутацією.

На прикладі Roof-Art добре видно, чому так зручно, коли покрівельна компанія виконує роботи “під ключ”. Одні й ті самі майстри відповідальні за всі етапи виконання завдання. Їм не потрібно виправляти чиїсь помилки. Вони максимально вмотивовані й не гають часу.

Тому замовляйте покрівельні послуги саме “під ключ” та тільки у професіоналів.