Меблева промисловість виготовляє різні види диванів, які можуть мати різні методи розкладання. Одним із них є трансформація «акордеон». Це дуже зручні дивани, які мають можливість бути місцем відпочинку в денний час, а на ніч розкладатися і створювати зручне спальне місце.

Чим такі привабливі дивани з трансформацією «акордеон»?

Основою конструкції даного виду дивана є складний каркас, виготовлений з металу. Вся конструкція складається із 3-х елементів. Для того, щоб диван був м’яким, на каркасі розташовуються ламелі, оформлені спальним блоком. Він закритий оббивною тканиною.

Моделі даних виробів можуть бути різними – одні мають підлокітники, інші можуть бути без них. Як правило, якщо підлокітники є, то матеріалом їх виготовлення є деревина або метал.

Саме такі дивани стануть справжньою окрасою віталень. Поряд із цим, вони відмінно впишуться в інтер’єр спальних кімнат. Щодо переважних особливостей диванів з трансформацією «акордеон», то до них можна віднести такі позитивні характеристики.

  1. Спочатку слід зазначити, що якщо диван знаходиться у складеному вигляді, то йому не потрібно багато місця. Він акуратний за розмірами, що дозволяє встановлювати виріб навіть у невеликих кімнатах.
  2. Конструкція дивана не становить складності. Виріб швидко та плавно розкладається та виходить м’яке спальне місце з ідеально рівною поверхнею.
  3. Цей вид диванів наділений ортопедичними властивостями. Пов’язано це з тим, що у складі каркасу є дерев’яні ламелі, які створюють зручність сну.
  4. Розкладається диван легко. Достатньо стати до нього обличчям, підняти нижній край виробу та потягнути на себе. В результаті виходить рівне м’яке спальне місце.

Поряд з цим, слід зазначити, що це єдина модель диванів, у яких можна легко змінювати оббивну тканину через те, що вона міцно не фіксується в порівнянні з іншими видами виробів.