Чотки є незамінним атрибутом для тих людей, які бажають жити в гармонії із самим собою та світом. Спочатку цей аксесуар був створений для медитацій та молитов. Сьогодні у продажу можна зустріти чотки без релігійного підтексту. Такі вироби призначені для стабілізації психологічного стану та упорядкування фізіологічних процесів. При перебиранні намистин знімається тривожність і агресивний настрій, інше.

Чітки є відмінним варіантом як подарунок. Вироби з металевих і дерев’яних намистин можуть стати стильним аксесуаром до образу. А ось чотки з натурального каміння можуть мати не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й принести користь своєму власнику. Про корисні властивості каміння докладніше можна дізнатися в інтернеті. Одні «допомагають» у здоров’ї, інші – у фінансах, коханні тощо. Для авто чотки купити можна на сайті https://brasletik.kiev.ua/chetki-v-mashinu.

Вибираючи чотки для заможної людини, у якої є все, краще віддати перевагу виробу з дорогоцінного або напівдорогоцінного натурального каміння. До таких можна віднести камінь лабрадор, який відрізняється доступною вартістю, матовим блиском і приголомшливим переливом.

Вибираючи чотки для друга чи подруги можна зупинитися на виробах «з сенсом», або виготовити виріб самостійно. Для цього достатньо купити волосінь або нитку, а також намистини. На щастя, сьогодні нескладно купити натуральне каміння оптом в Україні, воно представлене в широкому асортименті.

На що слід звернути увагу під час вибору чоток у подарунок?

  1. Камені або намистини не повинні мати тріщин та сколів, поверхня повинна бути гладкою, відполірованою. Отвори добре оброблені, щоб нитка з часом не перетерлася.
  2. Фурнітура має бути якісною, інакше через деякий час вона може втратити свій первинний зовнішній вигляд. У продажу можна зустріти чотки з фурнітурою із золота та срібла, проте варто пам’ятати, що вартість таких виробів на порядок вища.
  3. Шнур, на який збирають чотки, має бути якісним. Часто замість шнура використовують волосінь або трос, – це припустимо, але не практично, тому що з часом вони рвуться і ламаються.
  4. Приділіть також увагу упаковці, підібравши відповідну коробку для чоток. Для чоловіків краще віддати перевагу коробці в темних тонах, для жінок – яскравих, барвистих принтах.

Такий подарунок, як чотки, запам’ятається довгі роки. І щоразу, коли чотки опиняться в руках, людина з теплотою згадуватиме дарувальника.

Чи не в кожній машині можна побачити чотки, що важать на дзеркалі заднього виду. Вони є прикрасою або додають автомобілю індивідуальності.

 

Для чого вішають чотки в машину

Сучасні чотки виготовляють із дорогих порід деревини, що додає їх власнику солідності та респектабельності. Саме тому їх часто можна побачити у дорогих автомобілях як свідчення гарного смаку автовласника. Їхній оригінальний зовнішній вигляд, безсумнівно, привертає до себе увагу.

Але найчастіше їх використовують як талісман – повішені в машині, чотки захищатимуть людину від аварій чи проблем із поліцією. Зроблені з напівдорогоцінного каміння або певних сортів деревини, вони можуть нести певний магічний вплив на людину, залучаючи удачу, покращуючи емоційний та фізичний стан.

Чи варто вішати вервиці в автомобілі?

З погляду релігійного канону, дерев’яним чоткам не місце в автомобілі, якщо їх використовують як декор. У християнській традиції чотки потрібно освятити у свого духовного отця і благословити на використання лише для читання молитов. З ним можна і погодити їхнє подальше застосування.