Якщо ви живете в старому панельному будинку, то не новиною буде те, що стіни покриваються грибком, стають вологі, взимку температура знижується, а влітку підвищується. Це все явні ознаки того, що герметизація міжпанельних швів застаріла.

Герметизація швів проводиться раз на 7- 10 років. Тривалий час експлуатації приводить до промерзання стін та поширення грибка, що шкодить вашому здоров’ю, і вашої сім’ї. Вирішити цю проблему можливо, потрібно заново герметизувати міжпанельні шви. Якщо ваша квартира знаходиться не на першому поверсі, вас зацікавить наша послуга https://www.alptex.com.ua/germetyzacia-mizpanelnych-schviv/, адже ми проводимо роботи на висоті.

Розрізняють три види герметизації:

  1. Первинна. Будівництво будинку обов’язково включає в себе герметизацію міжпанельних швів. Стіни будинку утеплюються, а тоді на шви наноситься герметик.

  2. Вторинна. Порушення технології або неякісні матеріали, а також звична для нових будинків усадка призводить до втрати герметичності стиків, що призводить до того, що вже через кілька років після експлуатації нового будинку господарі помічають порушену термоізоляцію, вологість в кутах квартири. Тому вторинна герметизація необхідна. Її також планують заздалегідь, для профілактики. При цьому замінюють на новий лише герметик, а утеплювач залишається той самий.

  3. Капітальний ремонт швів. При цьому замінюють всі компоненти на нові.

Що таке герметизація швів і для чого вона проводиться

Будинки панельного типу складаються з великих шлако-бетонних плит, що мають між собою дуже багато стиків. Вони щільно зашпакльовані будівельним розчином.

Зовнішні чинники, погодні умови чи усадка будинку, впливають на те, що шпакльовані шви тріскаються та вищерблюються. Через зіпсовані шви в будинку підвищується вологість, сирість, на стінах з’являється неприємна пліснява. Якщо вчасно не герметизувати міжпанельні шви, ніякий косметичний ремонт проблеми не вирішить. Адже зроблені внутрішні роботи лише на деякий час усунуть грибок, але сирість та шум, що має доступ через зіпсовані шви, буде провокувати нові спалахи.

Ви ризикуєте не лише ремонтом, а й здоров’ям своєї сім’ї. Постійна вологість та пліснява здатна викликати ряд захворювань, особливо у дітей.

Обирайте послуги компанії https://www.alptex.com.ua/, і за кілька простих кроків, наші фахівці виконають герметизацію, що складається з кількох етапів:

  1. Розчищення міжпанельних швів від застарілого герметика.

  2. Заповнення шва поліуретановою піною.

  3. В незастиглу піну додають утеплювач.

  4. Завершує процес гідроізоляційний матеріал.

Компанія Альптех виконує високоякісну герметизацію міжпанельних швів на будь-якій висоті та у важкодоступних місцях, забезпечуючи довготривалу звукоізоляцію та тепло вашому будинку!