З питанням, які гаражні ворота вибрати, стикається кожен, кому пощастило зберігати автомобіль не на приватній стоянці, а у власному затишному гаражі. На ринку так багато пропозицій, що у пересічного покупця розбігаються очі. Є бюджетні, преміальні і навіть VIP рішення, але яке з них буде кращим? Фахівці заводу-виробника підкажуть, якими правилами варто керуватися, щоб в результаті залишитися задоволеними.

 • Перше правило: «Ціна – не показник якості». Відкиньте стереотипне мислення щодо воріт. Тут ціна має значення, але далеко не першочергове. До того ж, в лінійці нашої продукції https://stankor.com.ua/ всі конструкції для гаражів коштують адекватних грошей.
 • Друге правило: «Ворота повинні гармонійно виглядати на території». Купівля захисної системи для гаража – дія, що здійснюється раз на 5-10 або більше років. Тому гарненько подумайте, як повинні виглядати ворота, щоб довго радувати своїм виглядом, а не дратувати.
 • Третє правило: «Завжди плануйте на майбутнє». Сьогодні у вас компактний легковик, а вже через 2 роки може бути величезний пікап. Ворота не гумові, а тому краще замовити конструкцію трохи більшого розміру, ніж необхідно.

Що ще варто врахувати? Важливу роль відіграють такі критерії, як наявність вільного простору перед гаражем і ухилу або повороту при заїзді. На окрему увагу заслуговують спосіб управління воротами (ручний або автоматичний), необхідність в оснащенні додаткового входу, розширеніий функціонал.

ЩО ПРОПОНУЄ НАША КОМПАНІЯ?

Задовольнити абсолютно всі запити цільової аудиторії практично неможливо, але наша компанія спробує. Ми пропонуємо якісні гаражні системи в трьох виконаннях:

 • секційні (піднімаються під стелю);
 • відкатні (зсуваються вбік);
 • розпашні (відкриваються з обох боків назовні).

Виготовляються ворота з фірмових сендвіч-панелей товщиною 40 мм. Це міцний, надійний і довговічний матеріал, що робить систему стійкою до всіляких атмосферних (дощ, сніг, шквальні вітри) і механічних (злом, спроби підчепити) впливів.

До переваг систем відносяться:

 1. високі параметри тепло- і шумоізоляції;
 2. герметичність;
 3. стійкість до температурних перепадів;
 4. зносостійкість всіх вузлів і окремих деталей;
 5. відмінна якість використовуваної сировини, матеріалів і комплектуючих.
 6. естетичний вигляд і багато іншого.

Кожні ворота, випущені нашою компанією, підлягають автоматизації. У разі установки електроприводу управління буде здійснюватися дистанційно через пульт, а не вручну. Судячи з відгуків, це відмінне вкладення у власний комфорт.