За останні роки багато потенційних покупців внутрішніх дверей керуються лише зовнішнім виглядом полотен, і не цікавляться матеріалами виготовлення та іншими параметрами.

Звичайно, дизайн відіграє важливу роль: він повинен повністю гармоніювати із загальним стилем дизайну – класичного, сучасного або іншому. Однак, щоб насолодитися естетичним виглядом двері, протягом декількох років, слід враховувати й інші характеристики.

Незважаючи на те, що дерев’яні двері користуються найбільшим попитом серед наших співвітчизників, також доступні скляні та пластикові аналоги. Перші – характеризуються максимальною стійкістю до перепадів температури і вологості. Вироби з ПВХ не так популярні для їх установки в міських квартирах в Орлі – в основному, вони зустрічаються в офісах і комерційних об’єктах – причина – досить скромний зовнішній вигляд. Ламіновані або шпоновані міжкімнатні двері, покриті плівкою з ПВХ, набагато більше підходять для установки їх в квартирах.

Перш ніж купити двері, обов’язково необхідно звертати увагу на фурнітуру – ручки, петлі, замки повинні бути виконані якісно. Не потрібно грунтуватися тільки на іноземних брендах – багато вітчизняних вироби допомагають економити гроші, не втрачаючи якості.