Складані ворота

Конструкція складаних воріт – вертикальні алюмінієві секції. При відкритому стані вони з’єднуються на зразок кімнатної ширми.

переваги:

 1. можна монтувати на будь-якому гаражі, незалежно від габаритів отвору;
 2. прийнятна вартість;
 3. простий ремонт, який полягає в заміні елементів полотна.

недоліки:

 1. стулки швидко зношуються;
 2. слабкий захист проти злому.

Підйомно-поворотні

У цього варіанту полотно цільне, воно йде вгору під стелю, рухаючись по напрямних. Механізм простий, складається з троса, блоків, а також противаги.

переваги:

 1. надійність конструкції;
 2. економія місця;
 3. зручно зробити автоматичний варіант відкриття;
 4. торсіонні пружини роблять переміщення полотна безшумним;
 5. надійно захищають приміщення від злому;
 6. безліч варіантів декоративного оформлення.

недоліки:

 1. неможливо встановити при порушеній геометрії в’їзду;
 2. при підйомі виступаюча частина становить певну небезпеку;
 3. стельовий простір приміщення не можна використовувати для облаштування.

Вибираючи на сайті https://avtomatika-vorota.com/, які краще встановити гаражні ворота, необхідно переконатися, що вони відповідають таким рекомендаціям:

 • Присутнє захисне покриття, що не дозволяє з’являтися на металі корозії. Це дозволить значно продовжити експлуатацію вироби.
 • Коли полотно забезпечено утеплювачем, краще, щоб в його якості виступав поліуретан. Цей матеріал не деформується, не втрачає експлуатаційні параметри навіть після тривалої експлуатації.
 • Будь-яке вбрання полотна повинно мати всередині ребра жорсткості, які гарантують надійне кріплення конструкції, запобігають поступову деформацію стулок.
 • Коли вибрано секційне виріб, слід контролювати, щоб зазори між пластинами були не дуже великими.
 • Коли в механізмі присутні торсіонні пружини, необхідно для безпеки встановлювати разом з ними блокувальний пристрій. Тоді при обриві або поломки пружин стулка буде заблокована в будь-якому з положень, що не дозволить їй впасти на транспортний засіб або людини.
 • Якщо гараж розташований в північних широтах, де традиційно сильні морози, бажано перевірити, щоб обрана конструкція містила тільки деталі, матеріал яких не схильний замерзати. Інакше система не буде надійно функціонувати.
 • Найбільш істотний критерій – протистояння вироби злому. Але занадто великих ілюзій з цього приводу плекати не варто. Навіть найдорожчі конструкції схильні при бажанні злому. Питання тільки в часі, необхідному зловмисникові на виконання завдання. Чим довше продукція зможе чинити опір, тим краще, оскільки додадуться шанси на порятунок транспортного засобу.
 • Необхідно вимагати надання гарантії на продукт. Якісний виріб не може мати гарантію, яка менше 5 років.

Основна вимога для будь-якої конструкції – надійність. Цьому критерію не дуже здатні відповідати рулонні, а також секційні моделі. Зате вони найзручніші при експлуатації. Їх не можна тільки ставити на гаражі, що не охороняються. Для такого варіанту оптимальною буде орна конструкція. Ці вироби перевірені часом, вони позитивно себе зарекомендували. Та й хвіртку на них встановити не складно, така робота не відніме багато часу.