Головним призначенням полірувальних машин є обробка різних поверхонь. Додатково вони надають презентабельний вигляд виробам, виготовленим з матеріалів, що піддаються абразивному впливу. Найчастіше полірувальні машини використовуються на останній стадії підготовки кузова автомобіля. Великий вибір обладнання – на сайті https://mpr.in.ua/kompressora-pnevmoinstrument-i-prinadlezhnosti/pryamaya-pnevmoshlifmashina/.

DeWALT DWP849X

Представлена полірувальна машина дозволяє виконувати полірування, шліфування обробка, чищення різних поверхонь з використанням 180-міліметрових робочих насадок. Вибрати оптимальну для кожного виду роботи швидкість обертання насадки в діапазоні 600-3500 об / хв допоможе дисковий регулятор. Реалізована в полировальной машинці електронна система забезпечує підтримку обраних оборотів під навантаженням.

З її допомогою легко видаляти нарости з корпусу автомобіля. Чи не псує покриття, а, навпаки, допомагає надати йому більш презентабельний вигляд.

AEG PE 150

Ручна електрична полірувальна кутова машина з регулюванням швидкості призначена для полірування, чистової обробки поверхні перед фарбуванням, заключних стадій обробки різних поверхонь, а також для видалення іржі та фарби.

Електронне регулювання швидкості для роботи з різними матеріалами. Спеціальний редуктор для високого крутного моменту і ідеальної швидкості для полірування.

Makita SA7000C

Наступна модель нашого рейтингу підходить для поверхневої обробки поверхонь різних типів. Ви зможете проводити шліфувальні роботи, а також здійснювати полірування. Інструмент, що має металевий редуктор, розрахований на інтенсивну та ефективну експлуатацію.

Полірувальна машинка наводиться в дію потужним, 1.6-кіловатним двигуном, запас надійності якого дуже великий. Важливою перевагою машинки, сприяє її довговічності, є наявність конструктивних елементів, що забезпечують захист компонентів інструменту від впливу пилу.

Комфортну роботу забезпечує ергономічна рукоятка і регулювальник частоти обертання.

Status PA180M

Володіє великим числом переваг, завдяки чому конкурує з моделями з дорогих цінових категорій. Машинка відмінно справляється з підтриманням маленьких оборотів при будь-якому навантаженні. Це гідність робить модель самої затребуваності в разі обробки кузовних деталей.

Huberth RP207171-21

Є ефективним обладнанням завдяки сильній електричної ізоляції і вентилятору вбудованого типу. Має прогумований носок, який виявляється зручним в момент регулювання рівнем тиску.

ЗУБР ЗПМ-240

Апарат для полірування з потужністю 140 Вт виконаний в міцному пластиковому корпусі сірого кольору. Діаметр полірувального кола дорівнює 240 мм, що сприяє зниженню тиску на поверхню, піддану обробці. Контролювати процес обробки поверхні допоможуть дві ергономічні рукоятки. Прилад укомплектований двома насадками: одна необхідна для нанесення поліролі, а друга – для фінішної поліровки.

Відмінно полірує поверхню автомобіля. Поліроль порадував високою швидкістю під час роботи і якісним зубром.