В процесі оформлення маленьких ванних, власники приміщень стикаються з проблемою нестачі простору для розміщення необхідного обладнання та комунікацій. Якщо ваша ванна не відрізняється достатніми розмірними показниками, правильним рішенням буде замість класичної ванни вибрати душові кабіни.

Правила вибору душової кабіни для маленької ванни

Розмір кабіни повинен вибиратися відповідно до простором в приміщенні. Після установки кабіни мінімальна відстань має становити не менше 0.75 мм.

Заощадити вільну площу дасть можливість встановлення пристенной кабіни. Однак, цей варіант не підходить для вузьких і довгих ванних кімнат.
Один з найбільш вдалих варіантів для маленьких ванних – це кутова кабіна невеликого розміру. Таке обладнання оригінально впишеться в інтер’єр, а також не потребує багато місця.

Вибираючи дверцята душа, віддайте свою перевагу стулок із закругленими кутами і розсувний системою. Обрати відповідну до вашого простору душевую дверь можна на сайті за посиланням.

Візуально розширити простір допоможуть світлі скла. Щоб підвищити ізольованість, можна розглянути скляні дверцята з матовим ефектом або легкої тонуванням.

Щоб приміщення не здавалося обмеженим, розміри кабіни не повинні перевищувати 0.8х0.8 м.

Особливості розміщення душа в невеликій ванній

Найчастіше при оформленні маленької ванної установка кабіни проводиться в кутку. Найбільш ергономічно кутові кабіни виглядають в квадратних або прямокутних приміщеннях правильної форми.
Якщо в приміщенні є ніша, допускається установка кабіни в цьому поглибленні.

Душ не повинен перекривати доступ до шаф, пральній машині, туалету та інших предметів.
Якщо вхідні двері розташовується посередині стіни ванної кімнати, установка кабіни дозволяється в будь-якому з кутів.
При облаштуванні подовжених ванних, душову кабіну найкраще встановлювати вздовж однієї зі стін.

Для того, щоб візуально розширити простір невеликого приміщення, при оформленні ванної кімнати все необхідно продумати до дрібниць. Щоб візуально додати місця, дзеркала рекомендується розміщувати на протилежному боці від душової кабіни.
З огляду на дані рекомендації, ви зможете перетворити навіть саму маленьку ванну кімнату в функціональне зручне приміщення з усіма необхідними комунікаціями.