Бувають випадки, коли iPhone мимовільно вимкнувся і перестав реагувати на натискання кнопки включення / вимикання. Спочатку потрібно виключити прості причини появи такої проблеми. Можливо, акумулятор повністю розрядився, тому iPhone не включається.

Підключіть телефон до мережі електроживлення і зачекайте кілька хвилин. На екрані повинен з’явитися індикатор зарядки. Через деякий час після зарядки iPhone включиться і почне працювати в нормальному режимі.

Виконуємо ремонт всіх моделей iPhone

Якщо після тривалої зарядки смартфон все одно не включається, то потрібно його примусово перезапустити. Для цього натисніть одночасно кнопки Home і включення / вимикання і утримуйте їх упродовж десяти секунд і більше. Якщо на екрані з’явиться логотип Apple, і телефон запрацює в нормальному режимі, то проблема буде вирішена. Для останніх версій iPhone 11 і 11 Про комбінація клавіш перезапуску – одночасне натискання кнопок включення / вимикання і зменшення гучності смартфона.

iPhone не вмикається

Якщо перераховані дії не вирішили проблему, то iPhone слід показати майстру – детальніше дізнатись можна, якщо перейти за посиланням. Смартфон перестає включатися при пошкодженні одного з наступних компонентів:

  • нижнього шлейфу, який використовується при зарядці телефону;
  • потрібна заміна акумулятора;
  • кнопки включення і її шлейфу, за допомогою яких передається сигнал до материнської плати;
  • контролера живлення, розподіляє харчування по всіх елементах смартфона;
  • процесора, пам’яті і інших елементів материнської плати, які беруть участь у запуску смартфона;
  • системних порушень iPhone.

Досвідчені майстри нашого сервісного центру швидко діагностують причину, через яку iPhone перестав включатися. Прості несправності усуваються протягом півгодини. Для більш складних, що вимагають заміни деталей, у нас є всі необхідні інструменти і компоненти.

За замовчуванням всім нашим клієнтам ми рекомендуємо встановлювати тільки оригінальні запчастини, але в деяких випадках таких як: застаріла модель або занадто дорога оригінальна запчастина, ми пропонуємо до установки копії високої якості OEM.

Ми відповідаємо за якість своєї роботи, при переклеюванні скла екрану, ми даємо 100% гарантію на те, що ваш дисплейний модуль буде функціонувати як раніше, до падіння.

Гарантійний період до 12 місяців надається на оригінальні компректующіе, на копії високої якості OEM – 6 місяців, на звичайні копії – 1 місяць.