Спортивні зони, де займаються дорослі і діти, потребують додаткового облаштування. Крім спеціального покриття, обов’язковий бар’єр, що розділяє зону активного відпочинку і прилеглу територію. Огорожа дитячих майданчиків, стадіонів покликана забезпечити комфорт і безпеку.

Основні вимоги до парканів

Огородження для майданчиків – подробнее за посиланням. Для різних видів спорту існують власні СНіП, що регламентують установку загороджувальних конструкцій. Але є загальні правила, яких необхідно дотримуватися. Постійне або тимчасове огородження майданчика повинно бути:

 1. Безпечним. Без виступаючих кромок, гострих кутів. Для запобігання травм кріплення зазвичай розташовуються всередині стовпів.
 2. Міцним. Конструкційні деталі повинні витримувати удари будь-якої сили, зберігаючи первісну форму.
 3. З хорошою амортизацією. Для посилення пом’якшуючих і ударопоглинаючого властивостей на огорожу спортивних майданчиків часто наноситься покриття полімерами, одночасно збільшує термін експлуатації.
 4. Простим в установці. Демонтаж або монтаж проводиться без використання спеціального обладнання звичайними інструментами. На збірку витрачається мінімум часу.
 5. Зовні привабливим. Бар’єр повинен гармоніювати з оформленням прилеглої території. Зливатися з архітектурою.
 6. При наявності всередині сидінь для вболівальників висота конструкції повинна бути 1,2 метра.

Різновиди парканів

Огородження спортивних майданчиків. У каталогах зустрічаються:

Будівельні різновиди. Виконуються з різних матеріалів, бувають у вигляді пірамідок, прямокутників. Прості в установці, мають стильний зовнішній вигляд.
2D-моделі. Міцні та надійні бар’єри, виконані без вигинів, в одній площині. Покриття полімерами захищає від корозії і забезпечує тривалий термін служби.
3D-панелі. Виготовляються з оцинкованих прутів, оснащуються ребрами жорсткості. Забезпечують візуальний простір, природну освітленість. Можуть експлуатуватися до 60 років.

Тимчасові огорожі для майданчиків

Огорожа майданчиків – необхідний захід. Вибирайте відповідний варіант з нашого каталогу. Всі конструкції легкі в збірці, піддаються ремонту, відрізняються зносостійкістю.

Шкільні спортивні майданчики можуть бути різного типу:

 • Спортивні майданчики для заняття волейболом і баскетболом
 • Спортивні майданчики для занять настільним тенісом
 • Волейбольні поля
 • Майданчики для занять гімнастикою
 • Малі та великі майданчики для спортивних ігор
 • Майданчики для занять легкою атлетикою

В онлайн-каталозі ви можете замовити спорткомплекси, укомплектовані смугами перешкод, турніками, рукоходами, силовими тренажерами, снарядами для розвитку координації рухів, спритності і т.п.