Більшість власників собак віддає перевагу високоякісним продуктам і аксесуарам, щоб максимально подбати про здоров’я і хороший настрій свого вихованця. Брендові товари для собак часто повністю задовольняють ці потреби. Відомі американські, канадські і європейські виробники ретельно стежать за складом і якістю продукції, але тут головне не потрапити на підробку.

Де можна придбати дійсно хороший корм для собак, ласощі, іграшки та інші речі від перевірених брендів? Ми однозначно рекомендуємо відвідати інтернет магазин зоотоварів, в якому є все, що може знадобитися для організації дозвілля та догляду за Вашим улюбленцем.

Іграшки для собак: секрети вдалого вибору

Домашні вихованці дають багато приводів для приємного занепокоєння, тим самим привчаючи людину до самодисципліни, турботи. Вірним другом, незалежно від породи, є собака. Сучасні інтернет-магазини зоотоварів дозволяють придбати різні іграшки для тваринного, націлені як на розвагу, так і дресирування.

Практичні рекомендації

  1. Зверніть увагу на уподобання вихованця. Якщо його важко відірвати від куртки, брюк і будь-якого іншого одягу, вам не обійтися без м’якої іграшки. Розмір виробу прямо пропорційний габаритам собаки.
  2. Чотирилапим «гризунам» необхідні для реалізації свого потенціалу еластичні щільні гумові аксесуари, які добре піддаються жуванню, але зносостійкі. Підбирайте великі варіації, щоб уникнути випадкового ковтання.
  3. Знизити гіперактивність собаки допоможуть фрісбі, м’ячі різного діаметру, плавучі аксесуари. Використовують їх зазвичай в умовах вулиці, але і в просторій квартирі вони знайдуть своє застосування.
  4. Іграшки із захованим всередині кормом призначені головним чином для дресирування, але вони також забезпечать зайнятість вихованця в умовах малої площі, компенсуючи недолік руху.
  5. Їстівні іграшки необхідні для підтримки гігієни порожнини рота собаки, здорових і міцних зубів. Особливу увагу на вироби даного спектра слід звернути власникам цуценят.

Обійтися зовсім без іграшок навряд чи вийде, оскільки вихованець почне зганяти свою енергію на меблях, текстилі і інших предметах інтер’єру, а відшкодовувати таку шкоду набагато дорожче, ніж придбати пару-трійку аксесуарів.