Домашній вихованець – це не тільки щастя і радість в будинку, це ще й величезна відповідальність за його життя і здоров’я. Після того, як тварина переступить поріг вашого будинку, її маленьке сердечко буде належати тільки вам. Домашня тварина – це унікальна істота, незалежно від того, кішка це чи собака, вона буде любити своїх господарів так відчайдушно і сильно, як ніхто інший. І коли цей маленький клубочок щастя оточений теплом, любов’ю і турботою – він поступово перетворюється на дорослого члена сім’ї.

Проплан для собак – краще, що пропонує людство

Уявімо, що сімейство вирішило завести собі домашнього вихованця – собаку. Ні для кого не секрет, що найкраще тварину брати маленькою, щоб вона росла безпосередньо в сім’ї. Цуценя можна сміливо прирівняти до маленької дитини, адже його організм вимагає особливого догляду і уваги. Крім ветеринарного огляду, собаці обов’язково потрібен правильний собачий корм.

Імунітет тваринки будується за перші п’ять місяців його життя. Саме цей період є базовим для здорової собаки. Проплан для собак – це якраз такий корм, який дозволяє стежити за здоров’ям вихованця від моменту його появи. Серія кормів, призначена для цуценят, має в своєму складі екстракт молозива. Молозиво дуже багато природними антитілами, в яких так потребує підростаючий організм.

Не можна не відзначити і позитивний вплив корму на систему травлення собаки. Проплан допомагає встановити баланс в мікрофлорі кишечника і шлунка.

Непоганим варіантом для вихованця буде і корм Orijen. Справа в тому, що ця компанія зосередила всі свої старання і дослідження на створення корму, який буде біологічно відповідати кожній з тварин, в залежності від анатомічної будови їхніх тіл, еволюційного розвитку.

Корм Orijen купити можна в будь-якому магазині для домашніх тварин. Продукти, що входять до складу цього корму, закуповуються тільки у перевірених виробників. Справа в тому, що від якості вихідних продуктів залежить якість корму в цілому. Використовуються продукти з Канади, будь це м’ясо птиці, яловичина або ж риба. Більш того, кожен продукт схвалений канадським урядом і придатний для вживання в їжу людиною. Таким чином, тварина, яке буде харчуватися таким кормом, точно не постраждає.

Корм Оріджен ні в якому разі не містить консервантів, які можуть серйозно нашкодити здоров’ю собаки. Всі корисні та поживні властивості збережені в кормах досконально. Корм для собак Хілс і Бош допоможуть вихованцеві тримати хвіст пістолетом! Домашні тварини як промінчик сонця. Вони допомагають нам забути про свої проблеми і привчають до відповідальності.