Люди діляться на тих, хто не може жити без розумних годинників, і тих, хто поки ще не встиг навчитися ними користуватися.

Звичайні наручні годинники продовжують втрачати популярність – навіщо вони потрібні, якщо час можна визначати по смартфону? А розумні годинники, які можна придбати на сайті c.ua/38-umnye-chasy-smart-watch, навпаки, стають все більш поширеним гаджетом. Вони вміють багато: передавати повідомлення і дзвінки, відображати прогноз погоди, підключати вас до улюблених ігор …

7 важливих причин використовувати розумні годинники.

1. Розумний годинник – це надійний трекер здоров’я
Мова не про підрахунок пройдених за день кроків – хоча це розумні годинники теж вміють. Гаджет відстежує, як змінюється ваш пульс протягом дня, як довго і якісно ви спите, як тренуєтеся, скільки калорій спалюєте, і навіть визначає рівень стресу, який ви відчуваєте. Думаєте, це зайве? Насправді за показниками, які вимірюють годинники, можна визначити причини поганого самопочуття, розпізнати симптоми перетренованості і вчасно вжити заходів. І так, не бійтеся, що не зможете розібратися, – годинники підкажуть, що до чого. А якщо раптом розслабитеся, нагадають, що ви давно не були в спортзалі.

2. Розумний годинник гарний для спорту
Якщо ви з тих, хто не обмежує свої фітнес-активності десятьма тисячами кроків в день, зверніть увагу на пристрої, що поєднують в собі всі функції розумних годинників і розширений спортивний набір функцій. Таких годинників на ринку поки небагато, але майбутнє за ними.

Під час вашого тренування на екрані годинника відображається вся необхідна інформація (темп, пульс, дистанція), а після ви отримуєте детальну статистику з аналізом навантаження. Якщо ви серйозно ставитеся до тренувань, готуєтеся до марафону або триатлону, годинник стане вашим головним помічником на шляху до мети.

Батарея може працювати до 48 годин (до 12 годин в режимі GPS-трекінгу) – тобто заряду вистачить і на робочий день, і на вечірнє тренування. До речі, якщо ви з тих, хто не наважується вийти на пробіжку просто тому, що не знає, куди бігти, вам знову ж допоможуть розумні годинники – ви знайдете тисячі популярних маршрутів від інших користувачів. Так звані теплові карти завантажуються в годинник автоматично і дають інформацію про все різноманіття спортивних зон поблизу. Годинники знадобляться вам як в подорожах, так і в рідному місті, коли вам просто набридне тренуватися в парку біля будинку.

3. Розумні годинники вміють багато
Життя – це не тільки тренування, тому краще вибирати смарт-годинник з корисними функціями. Списки справ, нагадування про майбутні зустрічі, прогнози погоди, розумний будильник – лише мала частина можливостей пристрою. Розумні годинники – це міні-смартфони на руці, помічник, якого кожен може підлаштувати під себе.

4. З ними можна не діставати телефон з кишені
Вам більше не потрібно смартфон, щоб відповідати на дзвінки та повідомлення. Немає необхідності судорожно ритися в рюкзаку, коли почуєте дзвінок, або шукати смартфон в купі паперів на робочому столі – натисніть «Відповісти» на розумному годиннику і починайте розмову з бездротовими навушниками, які підключаються до пристрою через Bluetooth. До речі, ризик пропустити дзвінок через те, що ви не почули сигнал, зменшується – кожен виклик буде супроводжуватися вібрацією гаджета.

Розумні годинники – сучасний пристрій, який допоможе вам у досягненні поставлених фітнес-цілей, а заодно зробить ваше життя простіше завдяки величезній кількості корисних функцій. Гаджет на руці допоможе вам уникнути перетренованості, контролювати рівень стресу і стежити за іншими показниками. А зі стильними розумними годинниками не соромно вийти в світ в строгому костюмі.