Однією з важливих частин квартири є ванна кімната. І до підбору комплекту меблів для неї варто підійти ґрунтовно.

Комфортність і функціональність – кінцева мета цього процесу. Особливо, якщо мало місце, комбінація різних предметів необхідна для економії місця. Також для економії місця може використовуватися, наприклад, меблева раковина, дзеркало-шафа і т. д.

Меблі обов’язково повинна бути якісною, стійкою до вологості і перепадів температур. І кожен її елемент повинен бути функціональним.

Тумбочка під умивальник

Там, де передбачається раковина, повинна бути і тумбочка. Її завдання підтримувати раковину, бути підставкою і місцем для зберігання. Ніякого ДСП, це нестійкий до вологи матеріал. Він зіпсується через рік-півтора. Придивіться до МДФ, технології виготовлення роблять його стійкішим. А захисні покриття продовжать ще більше його існування. Фурнітура теж підходить, особливо з хромованими ручками або гачками.

Наявність ніжок у всіх меблів у ванній продовжить їх службу. Волога з підлоги не буде впливати на підставу.

Розташування і кількість полиць в тумбочці можете розташувати по зручності. Висувні ящики, просто дверцята, різна висота полиць або просто ящики, вирішувати вам.

Стільниця

Стільниця дозволяє зробити ванну місцем відпочинку. Розташувати її можна поруч з раковиною або зробити висувний з тумбочки, щоб заощадити місце. Розмір її теж залежить від вашого уподобання. Організуйте систему зберігання під стільницею для компактності.

Як матеріал для стільниці можна вибрати мармур з глянцевою або матовою поверхнею. Він довговічний і міцний, але дорогий і важкий. Можна вибрати штучний камінь з мармурової або гранітної крихти, а він майже не поступається за параметрами і коштує дешевше.

Комод і полки

У маленькій ванній кімнаті стільницю можна замінити комодом і навісними полицями. У них можуть зберігатися рушник, засоби для догляду за собою, чистячі засоби та інші предмети. Матеріали підійдуть різні, але краще МДФ. Пластиковий комод простий і дешевий, але він крихкий і може не витримати велику вагу. Замість полиць можуть бути настінні шафки, об’єднані з дзеркалом.

Естетика

Зовнішній вигляд теж важливий. Не можна допустити різких перепадів фарб і цілковитої розрізненості стилів. Всі предмети повинні гармоніювати. Можна все скласти самим або вибрати готовий комплект.