Ідеальною ситуацією для покупки будь-якого товару можна назвати поєднання трьох складових: це – наявність необхідного товару, відмінна якість і оптимальна ціна. Але бувають такі ситуації, коли в наявності є всі три параметра, а грошей на придбання товару недостатньо.

Причому придбати потрібно не предмети розкоші, а необхідний, життєво важливий предмет домашнього вжитку – меблі. Знайти вихід з цієї ситуації не проблема, багато банків і кредитні організації готові прийти на допомогу покупцям. Протягом короткого часу і за помірну винагороду вони готові допомогти людям зробити потрібну покупку.

Основні переваги покупки меблів в кредит

У чому проявляються переваги при покупці меблів в кредит:

  1. Можливість поміняти обстановку квартири і придбати меблі в кредит від DomComfort саме тоді, коли вони необхідні.
  2. Вигідна ціна. Навіть при подорожчанні товару кредит виплачується за встановленою ціною, і вона не змінюється протягом усього терміну виплати.
  3. Покупка в кредит дозволяє вибрати потрібний гарнітур, який неможливо було придбати через брак готівки.
  4. Внесення платежів щомісяця невеликими сумами не суттєво позначається на сімейному бюджеті.
  5. Отримання задоволення від довгоочікуваної покупки, вирішення проблеми з оновленням квартири.

Способи оформлення кредиту

Придбати меблі в кредит можна двома способами:

• Необхідно особисто звернутися в обраний банк за отриманням необхідної суми;
• Фірма DomComfort, що продає меблі, вирішить всі питання самостійно при підписанні з нею договору і після надання необхідних документів. В окремих випадках подати заявку можна за допомогою інтернету, відправивши SMS-повідомлення. Банк надсилає клієнтові повідомлення про попередньо прийняте рішення, і пропозиція прийти і оформити кредит.

Все це відбувається за кілька днів, термін погашення і форму оплати позики клієнт вибирає сам. Іноді при оформленні договору пропонують страховку кредиту. Це дає можливість не виплачувати позику, якщо клієнта скоротять на роботі, або в разі банкрутства фірми, де він працює. Також це поширюється на виявлені недоліки, що призвели товар в непридатність до кінця гарантованого терміну.

Приймати остаточне рішення про придбання необхідних меблів зараз або протягом тривалого часу збирати і відкладати необхідну суму не просто. Але бажання повноцінно жити в облаштованому, комфортній квартирі має схилити до вибору правильного рішення. Вибір завжди є, головне – не відкладати на потім здійснення своїх бажань, до яких варто зробити лише кілька кроків.