Замислюючись про ремонт в квартирі, кожен власник уявляє собі сучасний і функціональний дизайн приміщення для комфортного проживання.

Але кінцевий результат не завжди відповідає очікуванням. Саме тому професіонали рекомендують заздалегідь робити дизайн-проект, перед тим як замовити ремонт квартир під ключ.

Особливості дизайн-проекту інтер’єру квартири

Розробка проекту включає в себе не тільки ескіз на папері, а й різні креслення, 3d візуалізацію, планування. Детальна інформація допоможе замовнику побачити всі деталі інтер’єру, оцінити повну картину проекту.

Дизайн-проект розробляється індивідуально, відповідно до вимог замовника. Дизайнери враховують всі нюанси: образ життя проживаючих членів сім’ї, потреби і особисті переваги замовника. Професіонали серйозно ставляться до своєї справи, тому ретельно продумують всі деталі: в інтер’єрі не буде зайвих предметів, рівень комфорту буде на висоті.

Розробка дизайн-проекту квартири виключає можливість непорозуміння між замовником і виконавцем. 3d візуалізація забезпечує повний перегляд і дає можливість точно побачити кінцевий результат.

В повний дизайн-проект входить:

  • технічне завдання, складання плану;
  • колаж і стилістичне рішення;
  • створення 3d проектування;
  • складання документації;
  • кошторис.

У чому полягають переваги дизайн-проекту квартири?

Звернувшись до дизайнерів, замовник отримує ряд переваг:

  • Економія коштів. Складання проекту дозволяє точно визначити кількість будівельного і оздоблювального матеріалу, включає вартість проведення всіх робіт.
  • Готовий візуальний образ. Клієнту надається можливість попередньо побачити майбутній дизайн интерьера квартири і зрозуміти, наскільки його влаштовує варіант оформлення. Така особливість надає можливість своєчасного внесення поправок і змін за бажанням замовника.
  • Якість і безпека. У пакеті документів клієнту надається повна звітність по облаштуванню комунікацій, електрозабезпечення. Ремонтні роботи проходять строго з дотриманням технологій, що дозволить безпечно експлуатувати квартиру після закінчення ремонту.

Боязнь витратити чимало коштів, звернувшись до професіоналів, не виправдана. При самостійному виконанні ремонту, існує ризик втратити більшу кількість грошей, витративши на будівельний або оздоблювальний матеріал, неправильно розрахувавши кількість або вибравши не той колір або розмір.