Вибір дверей в квартиру – питання, з яким доводиться стикатися практично кожному. Заміна старих дверей при ремонті або установка нових при придбанні житла, змушують задуматися про критерії вибору. На що звернути увагу, щоб знайти оптимальний варіант і при цьому не переплачувати, що важливо, а що другорядне при виборі.

Критерії вибору

На першому місці є бажання захистити власність від чужого проникнення, забезпечити збереження майна і особистого простору. З цим завданням найкраще справляються металеві двері, яким не без підстави, віддають перевагу.

  1. Захисні функції, що забезпечуються дверима, надають захист від шумів, втрати тепла, проникнення запахів і появи протягів.
  2. Важливим критерієм вибору є довговічність, гарантійний термін експлуатації, надійність роботи механізмів і замків, щоб полотно не перекосило і не заклинило в процесі експлуатації.
  3. Естетична сторона при виборі вхідних дверей від https://sezonplus.com.ua/uk грає важливу роль. Крім краси та особливості дизайну, по дверям судять про характер господаря, матеріальне становище і статус.

Герметичність

Захист від сторонніх шумів, проникаючих з під’їзду, збереження тепла, особливо на перших поверхах в зимовий період часу гарантує герметичне виконання двері. Також важливо, щоб протяги не гуляли по квартирі і не проникали запахи.

Впливає на герметичність матеріал і додаткова ізоляція місць стику листів, дверних ручок і замків. Багато в чому залежить від вибору утеплювача, яким заповнені простору між сталевими листами. Найчастіше використовують при виробництві лист ПСБ або мінеральну вату. Додатково підсилюють фольгуванням або корковим шаром. Для здешевлення вартості готового виробу застосовують комбіновані матеріали, щілини заповнюють монтажною піною.

Захист від злому

При придбанні двері звертають увагу на наявність ребер жорсткості, які не дозволяють віджати полотно від коробки. Це захистить від проникнення, не дозволить проникнути всередину. Надійними вважаються з 4 ребрами жорсткості – два вертикальних і 2 горизонтальних.

Вибір замків – важливий момент, на якому не можна економити при виборі двері. Експерти сходяться на думці, що гідний захист гарантує наявність 3-х замків.

Важливо: на дешеві тонкі двері не вийде встановити сучасний надійний замок.

Запобігти злому із проникненням в квартиру призначені петлі, встановлені всередині, щоб зловмисники не могли до них дістатися і просто зняти з петель. Це актуально для дверей з масиву і металевих.

Надійним захистом, використовуваним в сучасному виробництві, служать сталеві ригелі, які висуваючись при закритті, додатково фіксують двері в дверній коробці.

Естетичність

Виробники металевих дверей виготовляють різні моделі, здатні задовольнити найвибагливіші смаки. Залежно від характеру, інтер’єру під’їзду, або бажання підкреслити статус, можна вибрати будь-яку. При бажанні можна замовити індивідуальний дизайн, який обійдеться значно дорожче, зате стане візитною карткою господаря.