В наш час неможливо придбати, продати або оформити приватизацію на нерухоме майно, без одного важливого моменту – технічного паспорта. Цей вид документа містить в собі інформацію про детальні характеристики об’єкта, в тому числі, і про його місце знаходження, площу, перепланування або самостійне будівництво.

«Технічний паспорт на будинок, як отримати, і як при цьому все зробити правильно? Які довідки потрібні для отримання цього документа? Де оформити техпаспорт на квартиру?». Ці та інші питання самі часто задаються серед тих, для кого питання отримання офіційного паперу актуальний. Зрозумівши, як діяти правильно, людина витрачає менше часу на пошуки відповідних підприємств і збір необхідної документального пакета.

Для цього рекомендуємо перейти на даний сайт https://dozvil.ua/uk/, якщо є обмеження по часу і нема сили стояти в черзі, можна зробити замовлення по телефону.

Навіщо потрібен технічний паспорт?

Це досить серйозний документ, наявність якого може бути корисним в наступних ситуаціях: якщо є необхідність взяти кредит під заставу будинку або квартири; при вступі в спадкові права, коли є необхідність право власності зареєструвати на своє ім’я; нерухомість підлягає розподілу між декількома власниками; якщо потрібно здійснити перепланування житла. До речі, якщо вас цікавить оформлення технічного паспорта, то радимо перейти за даним посиланням https://dozvil.ua/uk/tehnicheskij-pasport вже зараз.

Які документи необхідно підготувати?

Перш, ніж направлятися за допомогою до відповідних фірми, необхідно упевнитися, що при собі є:

  1. Паспорт, ідентифікаційний код та їх ксерокопії;
  2. Довідка про право власності та її копія;
  3. При оформленні паперів на будинок, оригінал і копія акта на землю;
  4. Квитанція про оплату сервісу;
  5. Заява на оформлення документа від власника.

З подібного роду послугою, рано чи пізно, знайомиться кожен, для кого питання нерухомості стає актуальним. Дана інформація забезпечує знаннями і дозволяє бути готовими до оформлення такого типу документів, тим самим зберігаючи особистий час кожної людини.