Ремонт квартири можна робити по-різному. Можна робити цю роботу поетапно: наприклад, влітку зайнятися кухнею, ближче до новорічних свят освіжити ванну, а ремонт кімнат залишити на наступний рік. Однак такий сценарій не завжди є правильним рішенням: в даному випадку є ймовірність ніколи не закінчити ремонтні роботи. З цієї причини більшість господарів віддає перевагу замовляти комплексний ремонт квартир, який виконають професіонали своєї справи.

Комплексний ремонт: особливості

Дане поняття включає в себе цілий спектр ремонтних робіт. Провести всі роботи самостійно або за допомогою всього лише одного фахівця – просто нереальне завдання. Для завершення ремонту в термін необхідно мати спеціальні навички відразу в декількох областях.

Тому якщо вам важливий якісний результат, найкраще запросити бригаду, в якій кожен працівник сильний в певній сфері (ознайомитися з переліком наших послуг ви можете на сайті https://neostroy.com.ua/). Тільки в цьому випадку ви гарантовано отримаєте оновлену квартиру без яких-небудь дефектів.

Однак багатьох зупиняють такі недоліки, з якими доводиться мати справу господарям при замовленні комплексного ремонту квартири:

 1. неможливість жити в квартирі, де робиться ремонт (при цьому немає іншого житла, в якому можна на час оселитися);
 2. комплексний ремонт вимагає одночасного вкладання коштів, що є досить відчутним для сімейного бюджету.

У той же час комплексний ремонт має і безліч переваг:

 1. ремонтні роботи проводяться в обумовлені терміни, тому оновлення квартири не затягнеться на довгі роки;
 2. вам вдасться уникнути переробок, які часто є супутниками і самостійна заміна деталей;
 3. в разі чого ви завжди зможете зажадати від компанії виправлення всіх недоліків;
 4. фахівці здатні підібрати матеріали з оптимальним співвідношенням ціни і якості;
 5. вам не доведеться витрачати свій час і нерви.

За умови виконання робіт справжніми професіоналами, комплексний ремонт стане кращим варіантом оновлення інтер’єру вашої квартири.

Чому вигідно замовляти виконання робіт «під ключ»

Цей підхід пов’язаний з такими комплексними перевагами для клієнта:

 • не потрібно витрачати час на пошук майстрів різних спеціалізацій;
 • з’являється можливість розрахувати повну вартість ремонту до початку робіт;
 • економія коштів.

У проектах «під ключ» використовуються оптові закупівлі матеріалів за вигідною ціною. Статистика показує, що виконання всіх етапів ремонту майстрами однієї компанії коштує дешевше. Мінімізується ймовірність помилок і додаткових витрат на їх виправлення.

Важливо лише вибрати компанію, яка надає гарантію і працює прозоро. Попередній кошторис ремонту складається після візиту майстра, вивчення об’єкта і вимог клієнта. Якщо планується масштабна реконструкція, можуть виникнути непередбачувані труднощі.

Незалежно від виду ремонту (капітальний або косметичний), клієнти компанії отримують можливість заощадити час і сили. Вони контактують лише з виконробом, який несе повну відповідальність за якість роботи і відповідність результату вимогам замовника. Неострой надає комплексні послуги:

 • складання проекту і підрахунок вартості;
 • закупівля матеріалів;
 • демонтаж старих конструкцій і систем;
 • проведення ремонтних робіт всіх типів;
 • декоративне оздоблення приміщень;
 • прибирання і вивіз будівельного сміття.

Тут працюють кваліфіковані майстри з досвідом не менше 10 років. Компанія уважно стежить за появою нових технологій, використовує кращі з них і якісні матеріали. Скористайтеся цією рекомендацією.