Історія виникнення келихів для шампанського також цікава, як і створення самого чарівного напою. За кілька століть вони зазнали ряд змін, але суть залишилася колишньою – це обов’язковий аксесуар будь-якого свята і веселощів. Сьогодні в торговельній мережі пропонують чаші різної форми і розміру, вони безпосередньо впливають на смак ігристого напою.

Різновиди келихів для шампанського

Незважаючи на різноманітність форм келихів, всі вони мають довгу ніжку. Це необхідно для того, щоб пальцями не торкатися чаші. Так напій довше зберігає свою прохолоду. Великий вибір кришталевих предметів для сервіровки – здесь.

Флют або флейта і Марія-Антуанетта. Флют – це витончений келих у вигляді флейти на довгій або середньої ніжці. Така форма підійде любителям великої кількості чарівних бульбашок, які стрункими рядами піднімаються з дна. Вони ефектно вивільняють аромат і букет хмільного напою і вступають в тонку гру з нашим нюхом. Є й зворотний бік медалі: невеликий діаметр чаші не дає можливість в повній мірі зібрати всі відчуття від напою і розкрити його букет. Це не настільки важливо для молодих вин, але для витриманих зі складним характером потрібно більше простору для демонстрації всіх почуттів породистого шампанського.

Келих-флейту рекомендується охолодити перед розливом шампанського. Сьогодні креманки об’ємом 120-240 мл практично не використовують для шампанського, оскільки всі бульбашки і аромати дуже швидко випаровуються. Однак на банкетах можна спостерігати вежі з келихів, де нижній ряд, найчастіше, заповнюють саме широкими креманки. Офіціанти ефектно розливають ігристі напої, які каскадом стікають вниз.

Кубок або блюдце – це популярні фужери для шампанського на початку 20 століття. Вантажні аксесуари того часу, вони сприймаються з навмисною розкішшю вечірок в стилі Гетсбі або бомонду 60-х. Келихи мають широку і невисоку чашу. Популярність таких речей в наші роки трохи стихла. У минулому столітті пили в основному солодкі ігристі вина, тому форма у вигляді блюдця дозволяла максимально відчути смак напою.

Сьогодні пріоритети дещо змінилися, для сучасного шампанського необхідна більш вузька хащі. Невисокий фужер не дає бульбашок винного напою як слід розігратися, а велика площа дотику вина з повітряними масами призводить до його швидкого видихання. Келих-кубок підійде для коктейлів або десертів.

Форма келиха у вигляді тюльпана дуже схожа на флейту, але з більш високим силуетом і виразним звуженням вгорі. Саме в такому фужері аромат вина розкривається найкраще, при цьому вузька частина перешкоджає швидкої декарбонізації ігристого напою. На думку експертів, форма келиха сприяє потраплянню шампанського в середину мови, де розміщена велика кількість смакових рецепторів.

Келих-тюльпан не відстає за популярністю від фужера-флейти

З чого роблять келихи для шампанського

У багатьох шампанське асоціюється з розкішним блиском і тонким передзвоном кришталю.

Освинцьоване і кришталеве скло

Якщо згадати шкільну хімію, до складу скла входить кварцовий пісок і вапно або двоокис кремнію та окис кальцію. Коли другий компонент замінюють окисом свинцю, виходить кришталь, світло в якому заломлюється по-особливому.

Тому освинцьованої і кришталеве скло – це бюджетний варіант фужерів для шампанського, має масу переваг.

Келихи з кольорового кришталевого скла

Справжній кришталь можна розрізнити по ніжному звуку, який видають келихи при зіткненні. Він містить калієво-кальцієві або барієві компоненти, але тільки присутність свинцю робить виріб елітним.