Зона відпочинку, яка в той же час носить інтимний характер, повинна виглядати чисто і радувати око – це про ванну кімнату. А ще тут має постійно бути тепло і комфортно. І зберегти ці дві складові затишку допомагає рушникосушарка. Інтер’єр сучасної ванної кімнати важко собі уявити без рушникосушарки.

Рушникосушарка у ванній має вигляд зігнутої труби, вбудованої в систему подачі гарячої води, де вона постійно циркулює, зберігаючи високу температуру. Саме тому на цьому незмінному елементі ванних кімнат легко сушаться рушники і не тільки. А в місцях з суворими зимами особливо цінується ще і функція прогрівання приміщення.

Крім того, є і технічна сторона питання: дизайн-радіатор – компенсує петля в системі гарячого водопостачання. Рушникосушарка знизить рівень вологості у ванній кімнаті У наш час виробники випускають безліч моделей рушникосушарок найрізноманітнішої форми і дизайну, великий вибір яких ви можете знайти на цьому сайті.

Сучасні рушникосушарки в інтер’єрі ванної – це ще й стилістичне додаток до загального дизайну. Але ось великі розміри не завжди дають можливість розмістити його в маленьких квартирах (хрущовках, наприклад).

Водяна рушникосушарка підключається до звичайного трубопроводу. Що стосується водяної рушникосушки, то тут вибір дещо обмежений вітчизняними виробниками. Що стосується електричних радіаторів все зовсім навпаки. Окремо необхідно відзначити комбіновану версію, особливо актуальну для будинків, де на літо гаряча вода відключається.

Робота електричної рушникосушки не залежить від наявності гарячої води в трубах опалення. Зручна модель електричної сушарки з поворотними штангами.

В непростих умовах ванни, де прання, прибирання, процедури – регулярні, навіть за допомогою хорошої вентиляції домогтися нормального мікроклімату складно. А вологість – це казкова середовище для розвитку колоній мікробів і плісняви. Метал покривається іржею, дерев’яні елементи починають підгнивати.

Підключення рушникосушарки запобігає деструктивні явища, тому що: повітря завжди сухий; цвіль і гниль сухих умов боїться; обладнання та меблі експлуатується довше.

Яку рушникосушарку вибрати

Ту змієподібною трубу, з дитинства бачену нами в батьківських ванних, відносять до водяних рушникосушарок. Економічність – одна з їх позитивних сторін (електрика дорожче). Але ось відрегулювати нагрівання не представляється можливим. У разі проблем з ним (аварії механічного характеру) існує ризик підтоплення не тільки своєю, а й сусідською ванни.

Дизайн сушарки для рушників повинен гармоніювати з інтер’єром ванної кімнати Матеріали для виготовлення рушникосушок водяних, використовують різні – латунь, сталь, нержавіюча сталь. Це гарантія міцності і довговічності.

Ще один вид дизайн-радіатора – електричний. Функціонує від мережі і великих потужностей не споживає (як і звичайна лампочка). Нагрівальні елементи заповнені водою або маслом. Перемикач-термостат дозволяє регулювати його роботу. Температуру у ванній можна підтримувати в діапазоні 5-30 градусів з плюсом.