Профнастил – це профільований сталевий лист, виготовлення якого регулюється вимогами ГОСТ 24045-94. Варто зазначити, що вироби на основі оцинкованої сталі користуються сьогодні великим попитом в різних областях. Наприклад, широко затребуваний гіпсокартонний профіль – стієчний гіпсокартонний профіль, кутовий профіль і інші його види. Вони, як і профнастил, знаходять сьогодні саме широке застосування при виконанні різних видів будівельних та ремонтних робіт.

Профнастил використовується сьогодні в якості покрівельного матеріалу, для спорудження різних видів огорож, в якості оздоблювального матеріалу, з нього виготовляється незнімна опалубка. І варто зазначити, що популярність цього матеріалу постійно зростає. При цьому, затребуваність того чи іншого виду профнастилу може бути різною.

Профнастил ПК-44 – найбільш часто застосовується при будівництві складських приміщень, навісів, ангарів, промислових будівель, а також а також для обшивки стін промислових будівель, як міцне, довговічне покриття для облаштування скатних дахів. Профнастил ПК-44 володіє відмінними несучими (навантажувальні) характеристиками за рахунок додаткових ребер жорсткості.

Ширина листа: загальна -1050; корисна-1000, довжина до 12 метрів. Виробляється в різних товщинах і покриттях (оцинковка, полімерне покриття), товщина металу від 0, 35 до 0, 7 мм.

Базові кольори:

RAL 3005 (вино-червоний),
RAL 6005 (зелений мох),
RAL 6020 (хромовий зелений),
RAL 7024 (графітовий сірий),
RAL 8004 (мідно-коричневий),
RAL 8019 (сіро-коричневий).

Використання технологій будівництва з профільованого листа дозволяє значно скоротити терміни проведення робіт, забезпечивши при цьому естетично привабливий вигляд готових будівель і високу економічну ефективність будівництва. Саме швидкобудуюємі будівлі є сьогодні одним з найбільш перспективних і швидко розвиваються сегментів будівельної галузі, і профнастил грає в цьому далеко не останню роль.

Для монтажу профнастилу не буде потрібно громіздка техніка, складні інструменти, що, разом з невеликою вагою матеріалу, полегшує його установку.

При будівництві покрівлі профнастил використовують в комплекті з матеріалами для тепло- і вологоізоляції.

У комплекті з листами профнастилу використовуються шестигранні саморізи, які стосуються самого профлиста гумовим ущільненням, щоб не продавити матеріал і забезпечити герметичність для запобігання від попадання вологи.

Для монтажу паркану з профнастилу потрібні стовпи.